Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Victoria Žilina
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
BKM Iskra Svit
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
ABOVIA 96 Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
ŠŠK KAC Jednota Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
BK Slovenský orol Levoča
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
BK 04 AC LB SNV
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
BK ŠPD Rožňava
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
TYDAM UJPŠ Košice
0
0
0
0 : 0
0
0

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.12.Sep | UtoMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
2.12.Sep | UtoABOVIA 96 KošiceŠŠK KAC Jednota Košice
3.12.Sep | UtoBK Slovenský orol LevočaBK 04 AC LB SNV
4.12.Sep | UtoBK ŠPD RožňavaTYDAM UJPŠ Košice
2. kolo
5.28.Okt | SobMBK Victoria ŽilinaBK ŠPD Rožňava
6.28.Okt | SobBKM Iskra SvitTYDAM UJPŠ Košice
7.28.Okt | SobABOVIA 96 KošiceBK Slovenský orol Levoča
8.28.Okt | SobŠŠK KAC Jednota KošiceBK 04 AC LB SNV
3. kolo
9.29.Okt | NedMBK Victoria ŽilinaTYDAM UJPŠ Košice
10.29.Okt | NedBKM Iskra SvitBK ŠPD Rožňava
11.29.Okt | NedABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
12.29.Okt | NedŠŠK KAC Jednota KošiceBK Slovenský orol Levoča
4. kolo
13.11.Nov | SobBK ŠPD RožňavaBK Slovenský orol Levoča
14.11.Nov | SobTYDAM UJPŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
15.11.Nov | SobMBK Victoria ŽilinaABOVIA 96 Košice
16.11.Nov | SobBKM Iskra SvitŠŠK KAC Jednota Košice
5. kolo
17.12.Nov | NedBK ŠPD RožňavaBK 04 AC LB SNV
18.12.Nov | NedTYDAM UJPŠ KošiceBK Slovenský orol Levoča
19.12.Nov | NedMBK Victoria ŽilinaŠŠK KAC Jednota Košice
20.12.Nov | NedBKM Iskra SvitABOVIA 96 Košice
6. kolo
21.25.Nov | SobABOVIA 96 KošiceBK ŠPD Rožňava
22.25.Nov | SobŠŠK KAC Jednota KošiceTYDAM UJPŠ Košice
23.25.Nov | SobBK Slovenský orol LevočaMBK Victoria Žilina
24.25.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
7. kolo
25.26.Nov | NedABOVIA 96 KošiceTYDAM UJPŠ Košice
26.26.Nov | NedŠŠK KAC Jednota KošiceBK ŠPD Rožňava
27.26.Nov | NedBK Slovenský orol LevočaBKM Iskra Svit
28.26.Nov | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
8. kolo
29.20.Jan | SobBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
30.20.Jan | SobŠŠK KAC Jednota KošiceABOVIA 96 Košice
31.20.Jan | SobBK 04 AC LB SNVBK Slovenský orol Levoča
32.20.Jan | SobTYDAM UJPŠ KošiceBK ŠPD Rožňava
9. kolo
33.3.Feb | SobTYDAM UJPŠ KošiceMBK Victoria Žilina
34.3.Feb | SobBK ŠPD RožňavaBKM Iskra Svit
35.3.Feb | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
36.3.Feb | SobBK Slovenský orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice
10. kolo
37.4.Feb | NedBK ŠPD RožňavaMBK Victoria Žilina
38.4.Feb | NedTYDAM UJPŠ KošiceBKM Iskra Svit
39.4.Feb | NedBK Slovenský orol LevočaABOVIA 96 Košice
40.4.Feb | NedBK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice
11. kolo
41.17.Feb | SobBK 04 AC LB SNVBK ŠPD Rožňava
42.17.Feb | SobBK Slovenský orol LevočaTYDAM UJPŠ Košice
43.17.Feb | SobŠŠK KAC Jednota KošiceMBK Victoria Žilina
44.17.Feb | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Svit
12. kolo
45.18.Feb | NedBK Slovenský orol LevočaBK ŠPD Rožňava
46.18.Feb | NedBK 04 AC LB SNVTYDAM UJPŠ Košice
47.18.Feb | NedABOVIA 96 KošiceMBK Victoria Žilina
48.18.Feb | NedŠŠK KAC Jednota KošiceBKM Iskra Svit
13. kolo
49.3.Mar | SobTYDAM UJPŠ KošiceABOVIA 96 Košice
50.3.Mar | SobBK ŠPD RožňavaŠŠK KAC Jednota Košice
51.3.Mar | SobBKM Iskra SvitBK Slovenský orol Levoča
52.3.Mar | SobMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
14. kolo
53.4.Mar | NedBK ŠPD RožňavaABOVIA 96 Košice
54.4.Mar | NedTYDAM UJPŠ KošiceŠŠK KAC Jednota Košice
55.4.Mar | NedMBK Victoria ŽilinaBK Slovenský orol Levoča
56.4.Mar | NedBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV



Prehľad súťaží