Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
12
12
0
1255 : 554
701
24
2.
BK Lokomotíva Sereď
12
10
2
1232 : 701
531
22
3.
MBA Prievidza
12
8
4
1104 : 874
230
20
4.
ŠBK Junior Levice
12
6
6
942 : 887
55
18
5.
MŠK BK Žiar nad Hronom
12
4
8
816 : 1063
-247
16
6.
BSC Bratislava
12
1
11
591 : 1165
-574
13
7.
MBK AŠK Slávia Trnava
12
1
11
474 : 1170
-696
13
O konečnom poradí na 6.-7.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [11:00] | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava30:159 (16:75)ŠH Domkárska
3.29.Sep [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza73:102 (40:50)ŠH Žiar n. Hronom
4.29.Sep [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava 144:35 (69:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
2. kolo
5.13.Okt [10:00] | SobBSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď16:143 (13:65)ŠH Domkárska
6.13.Okt [14:30] | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 112:16 (55:6)HANT aréna Pasienky
7.13.Okt [14:30] | SobŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 102:48 (55:21)ŠH
3. kolo
9.14.Okt [10:00] | NedBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava40:44 (19:20)ŠH Domkárska
10.14.Okt [10:00] | NedBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď 87:59 (42:31)HANT aréna Pasienky
11.14.Okt [11:00] | NedŠBK Junior LeviceMBA Prievidza68:86 (41:31)ŠH
4. kolo
13.27.Okt [11:00] | SobBK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad Hronom 104:44 (49:19)Sokolovňa, M.R.Štefánika
14.27.Okt [14:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza51:131 (30:53)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
15.27.Okt [10:00] | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice50:83 (25:41)ŠH Domkárska
5. kolo
17.28.Okt [12:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza 109:69 (36:43)Sokolovňa, M.R.Štefánika
18.28.Okt [12:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom24:77 (19:49)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
20.26.Okt [18:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 108:49 (50:13)ŠH Mladosť, Trnavská 39
6. kolo
21.10.Nov [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď64:82 (37:45)ŠH
23.18.Nov [9:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava 86:69 (47:37)ŠH Žiar n. Hronom
24.10.Nov [14:00] | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava44:72 (26:25)ZŠ S.Chalupku
7. kolo
25.11.Nov [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 103:37 (53:15)ŠH
27.12.Nov [17:00] | PonMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava58:107 (25:58)ŠH Žiar n. Hronom
28.17.Nov [17:00] | SobMBA PrievidzaBSC Bratislava 108:61 (53:29)ZŠ S.Chalupku
8. kolo
29.30.Sep [10:00] | NedBK Inter BratislavaBSC Bratislava 121:21 (53:11)HANT aréna Pasienky
31.30.Sep [13:00] | NedMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 123:61 (43:30)ZŠ S.Chalupku
32.30.Sep [13:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď31:101 (16:60)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
9. kolo
33.24.Nov [17:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava60:75 (29:27)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
34.24.Nov [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava66:82 (35:37)Sokolovňa, M.R.Štefánika
35.24.Nov [17:00] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice 102:80 (61:42)ZŠ S.Chalupku
10. kolo
37.25.Nov [9:15] | NedBK Lokomotíva SereďBSC Bratislava 98:53 (52:18)Sokolovňa, M.R.Štefánika
38.25.Nov [9:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava33:112 (18:70)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
39.25.Nov [9:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice63:102 (42:51)ŠH Žiar n. Hronom
11. kolo
41.8.Dec [16:00] | SobMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď86:107 (47:44)ZŠ S.Chalupku
42.15.Dec [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava 98:46 (59:22)ŠH Žiar n. Hronom
44.8.Dec [10:00] | SobŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava51:89 (26:52)ŠH
12. kolo
45.16.Dec [10:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď64:98 (31:60)ŠH Žiar n. Hronom
46.9.Dec [10:00] | NedMBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava 99:38 (54:17)ZŠ S.Chalupku
47.9.Dec [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 92:42 (42:17)ŠH Dom športu
13. kolo
49.12.Jan [10:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice59:78 (28:53)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
51.12.Jan [11:45] | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 111:67 (61:44)ŠH Mladosť, Trnavská 39
52.12.Jan [15:00] | SobBSC BratislavaMBA Prievidza59:94 (22:51)ŠH Domkárska
14. kolo
53.13.Jan [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice 121:70 (48:39)Sokolovňa, M.R.Štefánika
55.13.Jan [10:00] | NedBSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom75:77 (53:39)ŠH Domkárska
56.13.Jan [11:00] | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza 95:60 (53:26)HANT aréna Pasienky



Prehľad súťaží