Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBA Prievidza
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
MŠK BK Žiar nad Hronom
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
TJ Strojár Malacky (ms)
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
ŠBK Junior Levice
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
BK Inter Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
BKM SPU Nitra (ms)
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
BSC Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
IMC Slovakia P.Bystrica
0
0
0
0 : 0
0
0
9.
MBK AŠK Slávia Trnava
0
0
0
0 : 0
0
0
10.
BBK Bánovce nad Bebravou
0
0
0
0 : 0
0
0

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.14.Okt | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
2.14.Okt | SobTJ Strojár Malacky (ms)ŠBK Junior Levice
3.14.Okt | SobBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra (ms)
4.14.Okt | SobBSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
5.14.Okt | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou
2. kolo
6.15.Okt | NedTJ Strojár Malacky (ms)BKM SPU Nitra (ms)
7.15.Okt | NedBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
8.15.Okt | NedBSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
9.15.Okt | NedMBK AŠK Slávia TrnavaIMC Slovakia P.Bystrica
3. kolo
10.28.Okt | SobIMC Slovakia P.BystricaBBK Bánovce nad Bebravou
11.28.Okt | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
12.28.Okt | SobBKM SPU Nitra (ms)MBK AŠK Slávia Trnava
13.28.Okt | SobMBA PrievidzaTJ Strojár Malacky (ms)
14.28.Okt | SobMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava
4. kolo
15.29.Okt | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
16.29.Okt | NedBKM SPU Nitra (ms)BSC Bratislava
17.29.Okt | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava
18.29.Okt | NedMŠK BK Žiar nad HronomTJ Strojár Malacky (ms)
5. kolo
19.11.Nov | SobTJ Strojár Malacky (ms)BK Inter Bratislava
20.11.Nov | SobBSC BratislavaMBA Prievidza
21.11.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom
22.11.Nov | SobIMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
23.11.Nov | SobBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra (ms)
6. kolo
24.12.Nov | NedBSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
25.12.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza
26.12.Nov | NedIMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra (ms)
27.12.Nov | NedBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
7. kolo
28.25.Nov | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra (ms)
29.25.Nov | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P.Bystrica
30.25.Nov | SobMŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou
31.25.Nov | SobTJ Strojár Malacky (ms)BSC Bratislava
32.25.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
8. kolo
33.26.Nov | NedMBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou
34.26.Nov | NedMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P.Bystrica
35.26.Nov | NedTJ Strojár Malacky (ms)MBK AŠK Slávia Trnava
36.26.Nov | NedBK Inter BratislavaBSC Bratislava
9. kolo
37.9.Dec | SobBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
38.9.Dec | SobIMC Slovakia P.BystricaTJ Strojár Malacky (ms)
39.9.Dec | SobBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava
40.9.Dec | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
41.9.Dec | SobBKM SPU Nitra (ms)MŠK BK Žiar nad Hronom
10. kolo
42.10.Dec | NedIMC Slovakia P.BystricaBK Inter Bratislava
43.10.Dec | NedBBK Bánovce nad BebravouTJ Strojár Malacky (ms)
44.10.Dec | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom
45.10.Dec | NedBKM SPU Nitra (ms)MBA Prievidza
11. kolo
46.6.Jan | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
47.6.Jan | SobBKM SPU Nitra (ms)TJ Strojár Malacky (ms)
48.6.Jan | SobŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
49.6.Jan | SobBBK Bánovce nad BebravouBSC Bratislava
50.6.Jan | SobIMC Slovakia P.BystricaMBK AŠK Slávia Trnava
12. kolo
51.7.Jan | NedŠBK Junior LeviceTJ Strojár Malacky (ms)
52.7.Jan | NedBKM SPU Nitra (ms)BK Inter Bratislava
53.7.Jan | NedIMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
54.7.Jan | NedBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
13. kolo
55.20.Jan | SobBBK Bánovce nad BebravouIMC Slovakia P.Bystrica
56.20.Jan | SobMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
57.20.Jan | SobBSC BratislavaBKM SPU Nitra (ms)
58.20.Jan | SobBK Inter BratislavaMBA Prievidza
59.20.Jan | SobTJ Strojár Malacky (ms)MŠK BK Žiar nad Hronom
14. kolo
60.21.Jan | NedBSC BratislavaŠBK Junior Levice
61.21.Jan | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra (ms)
62.21.Jan | NedTJ Strojár Malacky (ms)MBA Prievidza
63.21.Jan | NedBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
15. kolo
64.6.Jan | SobBK Inter BratislavaTJ Strojár Malacky (ms)
65.6.Jan | SobMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
66.6.Jan | SobMBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
67.6.Jan | SobBKM SPU Nitra (ms)IMC Slovakia P.Bystrica
68.6.Jan | SobŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
16. kolo
69.7.Jan | NedMBA PrievidzaBSC Bratislava
70.7.Jan | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
71.7.Jan | NedŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.Bystrica
72.7.Jan | NedBKM SPU Nitra (ms)BBK Bánovce nad Bebravou
17. kolo
73.17.Feb | SobBKM SPU Nitra (ms)ŠBK Junior Levice
74.17.Feb | SobBBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza
75.17.Feb | SobIMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
76.17.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaTJ Strojár Malacky (ms)
77.17.Feb | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava
18. kolo
78.18.Feb | NedIMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
79.18.Feb | NedBBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad Hronom
80.18.Feb | NedBSC BratislavaTJ Strojár Malacky (ms)
81.18.Feb | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
19. kolo
82.3.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
83.3.Mar | SobBK Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
84.3.Mar | SobTJ Strojár Malacky (ms)BBK Bánovce nad Bebravou
85.3.Mar | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
86.3.Mar | SobMBA PrievidzaBKM SPU Nitra (ms)
20. kolo
87.4.Mar | NedTJ Strojár Malacky (ms)IMC Slovakia P.Bystrica
88.4.Mar | NedBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
89.4.Mar | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava
90.4.Mar | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra (ms)



Prehľad súťaží