Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-13Skupina východSkupina západ
Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
9
9
0
687 : 494
193
18
2.
BKM Iskra Svit A
10
8
2
665 : 656
9
18
3.
ŠBK Junior Levice
8
5
3
635 : 550
85
13
4.
MBA Prievidza
10
3
7
656 : 745
-89
13
5.
Abovia 96 Košice
9
4
5
702 : 675
27
13
6.
MBK Victoria Žilina
10
1
9
669 : 841
-172
11
7.
BK 04 AC LB SNV
9
2
7
527 : 689
-162
11
8.
BK Lokomotíva Sereď
7
4
3
606 : 497
109
11

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.26.Jan [15:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 97:71 (43:52)ŠH Dom športu
2.26.Jan [17:30] | SobAbovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 69:54 (25:39)SPŠ Dopravná
3.24.Mar [11:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit A45:87 (22:44)ZŠ Limbová, Solinky
4.6.Feb [17:00] | StrBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava70:91 (43:43)Sokolovňa, M.R.Štefánika
2. kolo
5.20.Mar [15:00] | StrŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď72:74 (39:41)ŠH Dom športu
6.9.Feb [14:00] | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava45:59 (20:26)ZŠ S.Chalupku
7.9.Feb [14:00] | SobAbovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina 92:69 (42:39)SPŠ Dopravná
8.9.Feb [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A51:65 (20:25)ŠH SNV
3. kolo
9.24.Mar [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava56:75 (33:29)ŠH Dom športu
10.10.Feb [10:00] | NedMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď 85:65 (51:28)ZŠ S.Chalupku
11.10.Feb [10:00] | NedAbovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A75:81 (22:40)SPŠ Dopravná
12.10.Feb [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina70:94 (32:41)ŠH SNV
4. kolo
13.13.Apr [15:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Victoria Žilina 126:49 (57:28)Sokolovňa, M.R.Štefánika
14.23.Feb [13:30] | SobBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit A 70:41 (34:19)HANT aréna Pasienky
15.29.Mar [18:00] | PiaŠBK Junior LeviceAbovia 96 Košice 96:67 (48:32)ŠH Dom športu
16.23.Feb [15:00] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV59:62 (25:30)ZŠ S.Chalupku
5. kolo
17.16.Apr [16:45] | UtoBK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit A 102:56 (53:24)Sokolovňa, M.R.Štefánika
18.24.Feb [12:00] | NedBK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina 84:56 (57:28)HANT aréna Pasienky
19.24.Feb [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 92:60 (36:33)ŠH Dom športu
20.30.Mar [9:30] | SobMBA PrievidzaAbovia 96 Košice 98:75 (53:33)ZŠ S.Chalupku
6. kolo
21.4.Maj [10:00] | SobAbovia 96 KošiceBK Lokomotíva SereďSPŠ Dopravná
22.9.Mar [19:00] | SobBK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava43:75 (13:34)ŠH SNV
23.9.Mar [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice76:85 (31:46)ZŠ Limbová, Solinky
24.9.Mar [14:00] | SobBKM Iskra Svit AMBA Prievidza 64:61 (26:29)Iskra Aréna (ŠH)
7. kolo
25.10.Mar [9:30] | NedAbovia 96 KošiceBK Inter Bratislava79:80 (41:40)SPŠ Dopravná
26.3.Maj [18:00] | PiaBK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva SereďŠH SNV
27.10.Mar [12:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza69:70 (35:39)ZŠ Limbová, Solinky
28.10.Mar [10:00] | NedBKM Iskra Svit AŠBK Junior Levice 65:62 (30:29)Iskra Aréna (ŠH)
8. kolo
29.23.Mar [15:00] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice62:75 (33:36)ZŠ S.Chalupku
30.23.Mar [14:30] | SobBK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice56:96 (32:44)ŠH SNV
31.23.Mar [12:00] | SobBKM Iskra Svit AMBK Victoria Žilina 71:66 (36:51)Iskra Aréna (ŠH)
32.23.Mar [13:30] | SobBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď 81:62 (39:39)HANT aréna Pasienky
9. kolo
33.31.Maj [16:00] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior LeviceŠH Domkárska
34.6.Apr [14:00] | SobBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza 107:63 (59:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
35.6.Apr [14:00] | SobBKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice 72:71 (34:29)Iskra Aréna (ŠH)
36.6.Apr [11:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV76:78 (34:43)ZŠ Limbová, Solinky
10. kolo
37.31.Maj [11:30] | PiaBK Lokomotíva SereďŠBK Junior LeviceSokolovňa, M.R.Štefánika
38.7.Apr [11:00] | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza 72:42 (44:20)ŠH Domkárska
39.7.Apr [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice69:78 (35:33)ZŠ Limbová, Solinky
40.7.Apr [10:00] | NedBKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV 63:53 (28:29)Iskra Aréna (ŠH)
11. kolo
41.27.Apr [13:30] | SobBKM Iskra Svit ABK Lokomotíva SereďIskra Aréna (ŠH)
42.27.Apr [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBK Inter BratislavaZŠ Limbová, Solinky
43.27.Apr [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior LeviceŠH SNV
44.27.Apr [14:00] | SobAbovia 96 KošiceMBA PrievidzaSPŠ Dopravná
12. kolo
45.28.Apr [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva SereďZŠ Limbová, Solinky
46.28.Apr [9:30] | NedBKM Iskra Svit ABK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)
47.28.Apr [9:00] | NedAbovia 96 KošiceŠBK Junior LeviceSPŠ Dopravná
48.28.Apr [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBA PrievidzaŠH SNV
13. kolo
49.11.Maj | SobBK Inter BratislavaAbovia 96 Košice
50.11.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV
51.11.Maj | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
52.11.Maj | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit A
14. kolo
53.12.Maj | NedBK Lokomotíva SereďAbovia 96 Košice
54.12.Maj | NedBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
55.12.Maj | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
56.12.Maj | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit A



Prehľad súťaží