Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2018-2019

Finálový turnajSkupina 1-8Skupina 9-18Skupina východSkupina západ

Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15
O konečnom poradí na 1.-2.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.2.Mar [16:30] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 78:68 (34:41)ŠH
2.2.Mar [18:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad Hronom 59:51 (31:24)ŠH
3.2.Mar [12:30] | SobBK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina69:74 (30:40)EUROVEA aréna Pasienky
4.2.Mar [15:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 63:39 (26:20)ZŠ Škultétyho, Klokočina
2. kolo
5.3.Mar [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 84:61 (34:34)ŠH Dom športu
6.3.Mar [10:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza48:79 (30:41)ŠH
7.3.Mar [10:00] | NedBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit 85:70 (54:36)ŠH Mladosť, Trnavská 39
8.3.Mar [11:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina 73:66 (38:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
3. kolo
9.31.Mar [11:30] | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava 67:66 (35:32)Niké aréna
10.16.Mar [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra58:79 (30:33)ŠH Žiar n. Hronom
11.16.Mar [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice66:76 (36:37)ZŠ Limbová, Solinky
12.16.Mar [14:00] | SobBKM Iskra SvitBBK Bánovce nad Bebravou66:67 (42:24)Iskra Aréna (ŠH)
4. kolo
13.15.Mar [15:30] | PiaMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 97:59 (49:28)Niké aréna
14.17.Mar [10:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava43:69 (15:36)ŠH Žiar n. Hronom
15.17.Mar [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBBK Bánovce nad Bebravou 104:64 (60:32)ZŠ Limbová, Solinky
16.17.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice50:79 (26:40)Iskra Aréna (ŠH)
5. kolo
17.13.Apr [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice65:75 (28:44)ŠH Žiar n. Hronom
18.13.Apr [12:30] | SobMBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou 84:58 (47:35)Niké aréna
19.13.Apr [14:00] | SobBKM Iskra SvitBK Inter Bratislava61:74 (30:40)Iskra Aréna (ŠH)
20.13.Apr [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 101:56 (54:29)ZŠ Limbová, Solinky
6. kolo
21.12.Apr [15:30] | PiaMBA PrievidzaŠBK Junior Levice 69:63 (37:45)Niké aréna
22.14.Apr [16:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou 63:62 (33:31)ŠH Žiar n. Hronom
23.14.Apr [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava 89:66 (50:35)ZŠ Limbová, Solinky
24.14.Apr [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra67:80 (32:39)Iskra Aréna (ŠH)
7. kolo
25.4.Maj [11:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza68:83 (29:42)ZŠ Škultétyho, Klokočina
26.4.Maj [14:30] | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 83:42 (46:15)EUROVEA aréna Pasienky
27.4.Maj [14:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina54:81 (21:46)ŠH
28.4.Maj [15:30] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 109:52 (68:30)ŠH Dom športu
8. kolo
29.5.Maj [11:00] | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza65:95 (48:42)EUROVEA aréna Pasienky
30.5.Maj [11:00] | NedBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom 67:65 (33:38)ZŠ Škultétyho, Klokočina
31.5.Maj [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina79:83 (37:43)ŠH Dom športu
32.5.Maj [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit 77:43 (42:18)ŠH

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
3.10.Nov [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 102:70 (62:32)ZŠ Limbová, Solinky
7.1.Nov [10:00] | ŠtvMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 90:70 (51:36)ZŠ Limbová, Solinky
11.7.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 116:49 (63:27)Niké aréna
16.6.Okt [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 91:64 (48:33)ŠH Žiar n. Hronom
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)EUROVEA aréna Pasienky
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
28.3.Nov [14:30] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 75:63 (49:19)Niké aréna
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
36.11.Nov [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 84:65 (59:25)ZŠ Limbová, Solinky
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
48.1.Dec [9:30] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina81:83 (52:41)ZŠ S.Chalupku
52.2.Dec [8:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina67:70 (27:37)ŠH Žiar n. Hronom
57.15.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom 101:66 (60:30)Iskra Aréna (ŠH)
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
60.14.Dec [17:30] | PiaBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:81 (28:36)Iskra Aréna (ŠH)
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)EUROVEA aréna Pasienky
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)EUROVEA aréna Pasienky
73.20.Jan [10:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza77:103 (34:57)ŠH Žiar n. Hronom
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
77.19.Jan [11:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina69:87 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH


Prehľad súťaží