Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
MBK AŠK Slávia Trnava
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
BSC YELLOW Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
BSC BLUE Bratislava(MS)
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
BBK Bánovce nad Bebravou
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
BKM SPU Nitra
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
MBK Karlovka Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
Strojár Malacky
0
0
0
0 : 0
0
0
9.
ŠBK Junior Levice
0
0
0
0 : 0
0
0

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
MBK AŠK Slávia Trnava
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
BSC YELLOW Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
BKM SPU Nitra
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
MBK Karlovka Bratislava
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
Strojár Malacky
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
ŠBK Junior Levice
0
0
0
0 : 0
0
0

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.19.Dec [17:00] | StrBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaHANT aréna Pasienky
3.30.Sep [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBSC BLUE Bratislava(MS)ŠH
4.30.Sep [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Karlovka BratislavaZŠ Škultétyho, Klokočina
5.20.Sep [17:00] | ŠtvŠBK Junior LeviceStrojár MalackyŠH
2. kolo
7.29.Sep [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouBSC YELLOW BratislavaŠH
8.29.Sep [11:00] | SobBKM SPU NitraStrojár MalackyZŠ Škultétyho, Klokočina
9.25.Sep [15:00] | UtoŠBK Junior LeviceMBK Karlovka BratislavaŠH
3. kolo
10.6.Okt | SobMBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky
11.6.Okt | SobBSC YELLOW BratislavaBKM SPU Nitra
12.6.Okt | SobBSC BLUE Bratislava(MS)ŠBK Junior Levice
14.6.Okt | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou
4. kolo
15.7.Okt | NedBSC YELLOW BratislavaŠBK Junior Levice
16.7.Okt | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BKM SPU Nitra
17.7.Okt | NedBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
5. kolo
20.20.Okt | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava
21.20.Okt | SobŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
22.20.Okt | SobMBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava
23.20.Okt | SobStrojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)
6. kolo
24.21.Okt | NedBKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava
25.21.Okt | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
26.21.Okt | NedMBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
27.21.Okt | NedStrojár MalackyBSC YELLOW Bratislava
7. kolo
28.3.Nov | SobBSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
29.3.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
30.3.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky
32.3.Nov | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
8. kolo
33.4.Nov | NedBK Inter BratislavaStrojár Malacky
34.4.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
36.4.Nov | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra
9. kolo
37.17.Nov | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice
39.17.Nov | SobStrojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou
40.17.Nov | SobBSC YELLOW BratislavaBK Inter Bratislava
41.17.Nov | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava
10. kolo
42.18.Nov | NedMBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
44.18.Nov | NedBSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
45.18.Nov | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava
11. kolo
46.1.Dec | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
48.1.Dec | SobBSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
49.1.Dec | SobStrojár MalackyBKM SPU Nitra
50.1.Dec | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
12. kolo
52.2.Dec | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou
53.2.Dec | NedMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
54.2.Dec | NedStrojár MalackyŠBK Junior Levice
13. kolo
55.15.Dec | SobStrojár MalackyMBK Karlovka Bratislava
56.15.Dec | SobŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava
57.15.Dec | SobBKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS)
58.15.Dec | SobBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava
14. kolo
60.16.Dec | NedBKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava
61.16.Dec | NedŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS)
63.16.Dec | NedBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
15. kolo
65.5.Jan | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
66.5.Jan | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
67.5.Jan | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava
68.5.Jan | SobBSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky
16. kolo
69.6.Jan | NedBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
70.6.Jan | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
71.6.Jan | NedBSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava
72.6.Jan | NedBSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky
17. kolo
73.19.Jan | SobBSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava
74.19.Jan | SobStrojár MalackyBK Inter Bratislava
75.19.Jan | SobMBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
77.19.Jan | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
18. kolo
78.20.Jan | NedMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava
79.20.Jan | NedStrojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava
81.20.Jan | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
19. kolo
82.2.Feb | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
83.2.Feb | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
85.2.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava
86.2.Feb | SobBK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
20. kolo
88.3.Feb | NedBBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky
89.3.Feb | NedBK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava
90.3.Feb | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS)



Prehľad súťaží