Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadeti - 2017-2018

Finálový turnaj - NitraZákladná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM SPU Nitra
24
22
2
2105 : 1290
815
46
2.
BK Lokomotíva Sereď
24
20
4
2095 : 1446
649
44
3.
BK 04 AC LB SNV
24
18
6
1843 : 1647
196
42
4.
IMC Slovakia P.Bystrica
24
18
6
1950 : 1579
371
42
5.
MBK Victoria Žilina
24
17
7
2098 : 1567
531
41
6.
ŠBK Junior Levice
24
15
9
2014 : 1663
351
38
7.
BK Inter Bratislava
24
11
13
1743 : 1722
21
35
8.
MBA Prievidza
24
11
13
1794 : 1780
14
35
9.
BKM Iskra Svit
24
8
16
1553 : 1966
-413
32
10.
MBK Liptovský Mikuláš
24
5
19
1593 : 1970
-377
29
11.
MŠK BK Žiar nad Hronom
24
5
19
1599 : 2002
-403
29
12.
BSC Bratislava
24
4
20
1296 : 2100
-804
28
13.
ŠKP BBC B.Bystrica
24
2
22
1268 : 2219
-951
26
Družstvo ŠBK Junior Levice má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.
O konečnom poradí na 3.-4., 7.-8. a 10.-11.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.7.Okt [10:00] | SobMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica 91:75 (51:34)ZŠ Limbová, Solinky
2.7.Okt [15:00] | SobBSC BratislavaŠKP BBC B.Bystrica55:71 (31:33)ŠH Domkárska
3.7.Okt [15:00] | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 93:72 (45:32)HANT aréna Pasienky
4.7.Okt [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad Hronom 84:46 (47:20)Sokolovňa, M.R.Štefánika
5.7.Okt [16:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza 93:65 (45:26)ŠH SPU
6.7.Okt [15:00] | SobMBK Liptovský MikulášBK 04 AC LB SNV63:82 (31:31)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
2. kolo
8.8.Okt [11:00] | NedBSC BratislavaŠBK Junior Levice66:87 (24:37)ŠH Domkárska
9.8.Okt [10:00] | NedBK Inter BratislavaŠKP BBC B.Bystrica 84:45 (41:17)HANT aréna Pasienky
10.8.Okt [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza 74:58 (42:34)Sokolovňa, M.R.Štefánika
11.8.Okt [10:00] | NedBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom 116:52 (59:27)ŠH SPU
12.8.Okt [10:00] | NedMBK Liptovský MikulášBKM Iskra Svit70:83 (27:46)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
3. kolo
14.21.Okt [10:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 90:64 (47:23)ŠH SNV
15.21.Okt [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBK Liptovský Mikuláš69:84 (40:35)ŠH Žiar n. Hronom
17.21.Okt [14:00] | SobŠKP BBC B.BystricaBK Lokomotíva Sereď57:94 (27:51)ŠH OA Tajovského
18.11.Okt [17:00] | StrŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 82:75 (37:50)ŠH
19.21.Okt [16:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBSC Bratislava 114:48 (62:19)ZŠ Limbová, Solinky
20.21.Okt [14:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaBK Inter Bratislava76:77 (35:28)8.ZŠ sídl.Rozkvet
4. kolo
22.22.Okt [12:45] | NedMBA PrievidzaMBK Liptovský Mikuláš 82:50 (49:26)ZŠ S.Chalupku
23.22.Okt [11:00] | NedŠKP BBC B.BystricaBKM SPU Nitra50:113 (19:56)ŠH OA Tajovského
24.26.Okt [15:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď71:88 (41:41)ŠH
25.22.Okt [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava 85:69 (47:39)ZŠ Limbová, Solinky
26.22.Okt [10:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava 101:45 (49:23)8.ZŠ sídl.Rozkvet
5. kolo
27.4.Nov [15:00] | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava50:97 (20:50)ŠH Domkárska
28.4.Nov [17:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Victoria Žilina 91:71 (38:38)Sokolovňa, M.R.Štefánika
29.4.Nov [17:00] | SobBKM SPU NitraIMC Slovakia P.Bystrica 93:71 (47:35)ŠH SPU
30.4.Nov [10:00] | SobMBK Liptovský MikulᚊKP BBC B.Bystrica 83:65 (51:41)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
32.4.Nov [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom 77:54 (38:27)ŠH SNV
33.4.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza 81:71 (42:34)Iskra Aréna (ŠH)
6. kolo
34.5.Nov [11:00] | NedBK Lokomotíva SereďIMC Slovakia P.Bystrica86:89 (43:36)Sokolovňa, M.R.Štefánika
35.5.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina 62:57 (30:32)ŠH SPU
36.5.Nov [11:00] | NedMBK Liptovský MikulᚊBK Junior Levice67:93 (37:55)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
38.5.Nov [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza 92:76 (50:34)ŠH SNV
39.5.Nov [9:00] | NedBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom 80:70 (44:24)Iskra Aréna (ŠH)
7. kolo
40.15.Nov [17:00] | StrMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza69:87 (23:50)ŠH Žiar n. Hronom
41.18.Nov [14:00] | SobŠKP BBC B.BystricaBK 04 AC LB SNV55:82 (22:45)ŠH OA Tajovského
42.18.Nov [15:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 86:70 (43:28)ŠH
43.18.Nov [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMBK Liptovský Mikuláš 86:45 (44:24)ZŠ Limbová, Solinky
45.18.Nov [17:30] | SobBSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď55:101 (30:47)ŠH Domkárska
46.18.Nov [15:00] | SobBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra49:71 (22:42)HANT aréna Pasienky
8. kolo
47.19.Nov [10:30] | NedŠKP BBC B.BystricaBKM Iskra Svit53:99 (19:39)ŠH OA Tajovského
48.19.Nov [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV82:84 (47:36)ŠH
50.19.Nov [10:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaMBK Liptovský Mikuláš 77:74 (46:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
51.19.Nov [11:00] | NedBSC BratislavaBKM SPU Nitra41:102 (28:55)ŠH Domkárska
52.17.Nov [12:15] | PiaBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď79:82 (44:43)ŠH Mladosť, Trnavská 39
9. kolo
53.2.Dec [18:30] | SobBK Lokomotíva SereďBKM SPU Nitra67:80 (35:40)Sokolovňa, M.R.Štefánika
54.2.Dec [16:00] | SobMBK Liptovský MikulášBSC Bratislava 100:61 (51:38)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
56.2.Dec [15:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina 89:70 (47:40)ŠH SNV
57.2.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica56:80 (30:40)Iskra Aréna (ŠH)
58.6.Dec [18:00] | StrMŠK BK Žiar nad HronomŠKP BBC B.Bystrica 79:62 (35:17)ŠH Žiar n. Hronom
59.14.Dec [16:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 99:59 (52:30)ŠH
10. kolo
60.3.Dec [12:00] | NedMBK Liptovský MikulášBK Inter Bratislava 72:62 (40:18)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
62.3.Dec [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica 84:63 (46:30)ŠH SNV
63.3.Dec [12:30] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina46:89 (32:40)Iskra Aréna (ŠH)
64.28.Nov [17:00] | UtoMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice75:90 (37:42)ŠH Žiar n. Hronom
65.23.Nov [16:30] | ŠtvMBA PrievidzaŠKP BBC B.Bystrica 94:42 (51:24)ZŠ S.Chalupku
11. kolo
66.16.Dec [14:30] | SobŠKP BBC B.BystricaŠBK Junior Levice53:110 (29:51)ŠH OA Tajovského
67.16.Dec [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 90:52 (45:30)ZŠ Limbová, Solinky
68.16.Dec [14:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza 93:64 (51:34)8.ZŠ sídl.Rozkvet
69.16.Dec [15:00] | SobBSC BratislavaBK 04 AC LB SNV48:62 (24:36)ŠH Domkárska
70.16.Dec [13:00] | SobBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit 83:60 (41:30)ŠH Domkárska
71.21.Jan [11:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBK Liptovský Mikuláš 89:54 (50:24)Sokolovňa, M.R.Štefánika
12. kolo
73.17.Dec [13:30] | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 82:67 (47:31)ZŠ Limbová, Solinky
74.17.Dec [9:30] | NedIMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom 101:61 (54:31)8.ZŠ sídl.Rozkvet
75.17.Dec [9:00] | NedBSC BratislavaBKM Iskra Svit55:84 (26:36)ŠH Domkárska
76.17.Dec [10:00] | NedBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 79:76 (37:43)HANT aréna Pasienky
78.20.Jan [19:00] | SobBKM SPU NitraMBK Liptovský Mikuláš 90:44 (49:19)ŠH SPU
13. kolo
80.13.Jan [18:30] | SobBK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva Sereď 80:74 (40:39)ŠH SNV
81.13.Jan [15:00] | SobBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra45:77 (17:40)Iskra Aréna (ŠH)
82.13.Jan [16:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava 87:51 (41:24)ŠH Žiar n. Hronom
83.13.Jan [13:00] | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava67:71 (36:30)Niké aréna
84.13.Jan [13:00] | SobŠKP BBC B.BystricaMBK Victoria Žilina63:85 (37:45)ŠH OA Tajovského
85.13.Jan [14:00] | SobŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.Bystrica 91:77 (49:45)ŠH
14. kolo
86.14.Jan [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra56:69 (29:34)ŠH SNV
87.14.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitBK Lokomotíva Sereď52:83 (28:48)Iskra Aréna (ŠH)
88.14.Jan [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava79:82 (37:50)ŠH Žiar n. Hronom
89.14.Jan [10:00] | NedMBA PrievidzaBSC Bratislava 80:46 (50:19)Niké aréna
90.14.Jan [10:30] | NedŠKP BBC B.BystricaIMC Slovakia P.Bystrica48:117 (24:60)ŠH OA Tajovského
91.14.Jan [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina 85:70 (33:35)ŠH Dom športu
15. kolo
92.27.Jan [15:30] | SobIMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina 79:68 (38:41)8.ZŠ sídl.Rozkvet
93.27.Jan [15:00] | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 102:49 (55:15)ŠH
94.27.Jan [17:00] | SobŠKP BBC B.BystricaBK Inter Bratislava48:101 (29:54)ŠH OA Tajovského
95.4.Mar [10:00] | NedMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď62:92 (23:50)ZŠ S.Chalupku
96.27.Jan [10:30] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra45:60 (25:24)ŠH Žiar n. Hronom
97.27.Jan [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Liptovský Mikuláš 77:73 (37:31)Iskra Aréna (ŠH)
16. kolo
99.28.Jan [10:00] | NedŠKP BBC B.BystricaBSC Bratislava66:67 (42:30)ŠH OA Tajovského
100.28.Jan [14:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 92:59 (49:37)ŠH Dom športu
101.28.Jan [11:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď55:89 (26:47)ŠH Žiar n. Hronom
102.6.Apr [16:00] | PiaMBA PrievidzaBKM SPU Nitra63:87 (31:52)ZŠ S.Chalupku
103.28.Jan [12:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Liptovský Mikuláš 92:58 (40:28)ŠH SNV
17. kolo
105.10.Feb [15:00] | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV61:100 (26:45)Iskra Aréna (ŠH)
107.11.Feb [11:00] | NedMBK Liptovský MikulášMBA Prievidza78:107 (41:48)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
108.10.Feb [17:00] | SobBKM SPU NitraŠKP BBC B.Bystrica 132:28 (71:18)ŠH SPU
109.21.Feb [18:00] | StrBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice 78:73 (48:38)Sokolovňa, M.R.Štefánika
110.10.Feb [11:00] | SobBK Inter BratislavaMBK Victoria Žilina76:84 (33:50)HANT aréna Pasienky
111.10.Feb [15:00] | SobBSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica56:66 (21:39)ŠH Domkárska
18. kolo
112.10.Feb [16:00] | SobMBK Liptovský MikulášMŠK BK Žiar nad Hronom77:79 (43:38)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
114.11.Feb [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďŠKP BBC B.Bystrica 100:28 (45:16)Sokolovňa, M.R.Štefánika
115.16.Feb [16:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice 69:41 (36:21)ŠH SPU
116.11.Feb [9:00] | NedBSC BratislavaMBK Victoria Žilina36:112 (12:60)ŠH Domkárska
117.11.Feb [10:00] | NedBK Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica57:61 (22:36)HANT aréna Pasienky
19. kolo
118.24.Feb [17:30] | SobBK Inter BratislavaBSC Bratislava62:66 (28:30)HANT aréna Pasienky
119.24.Feb [14:45] | SobIMC Slovakia P.BystricaBK Lokomotíva Sereď69:85 (41:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
120.24.Feb [16:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra61:78 (39:46)ZŠ Limbová, Solinky
121.3.Apr [13:00] | UtoŠBK Junior LeviceMBK Liptovský Mikuláš 127:76 (62:37)ŠH
123.24.Feb [11:30] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV54:67 (22:34)Niké aréna
124.24.Feb [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 78:58 (39:32)ŠH Žiar n. Hronom
20. kolo
125.25.Feb [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď66:80 (37:40)ZŠ Limbová, Solinky
126.11.Apr [18:00] | StrIMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra 90:80 (42:40)8.ZŠ sídl.Rozkvet
127.29.Mar [11:00] | ŠtvŠKP BBC B.BystricaMBK Liptovský Mikuláš 81:77 (34:30)ŠH OA Tajovského
129.25.Feb [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV69:75 (36:47)ŠH Žiar n. Hronom
130.25.Feb [9:00] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 100:66 (50:39)Niké aréna
21. kolo
131.10.Mar [10:00] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 103:65 (47:37)Niké aréna
132.10.Mar [10:00] | SobBKM Iskra SvitŠKP BBC B.Bystrica 66:49 (34:25)Iskra Aréna (ŠH)
133.10.Mar [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice 73:69 (42:38)ŠH SNV
135.10.Mar [16:00] | SobMBK Liptovský MikulášIMC Slovakia P.Bystrica59:82 (26:43)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
136.10.Mar [17:00] | SobBKM SPU NitraBSC Bratislava 98:49 (53:24)ŠH SPU
137.10.Mar [18:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava 100:65 (58:39)Sokolovňa, M.R.Štefánika
22. kolo
138.11.Mar [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVŠKP BBC B.Bystrica 81:43 (37:21)ŠH SNV
139.11.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice80:93 (39:44)Iskra Aréna (ŠH)
140.11.Mar [11:00] | NedMBK Liptovský MikulášMBK Victoria Žilina81:86 (43:40)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
142.11.Mar [12:00] | NedBK Lokomotíva SereďBSC Bratislava 123:44 (66:26)Sokolovňa, M.R.Štefánika
143.11.Mar [10:00] | NedBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 73:44 (38:23)ŠH SPU
23. kolo
144.24.Mar [17:00] | SobBKM SPU NitraBK Lokomotíva Sereď 68:66 (32:39)ŠH SPU
145.24.Mar [12:15] | SobBK Inter BratislavaMBK Liptovský Mikuláš 60:58 (24:24)HANT aréna Pasienky
147.24.Mar [13:30] | SobIMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV 91:72 (39:36)8.ZŠ sídl.Rozkvet
148.24.Mar [14:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 109:49 (62:29)ZŠ Limbová, Solinky
149.24.Mar [15:00] | SobŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 101:51 (56:29)ŠH
150.24.Mar [9:00] | SobŠKP BBC B.BystricaMBA Prievidza59:87 (30:39)ŠH OA Tajovského
24. kolo
151.25.Mar [11:00] | NedBSC BratislavaMBK Liptovský Mikuláš45:68 (21:29)ŠH Domkárska
153.25.Mar [11:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 99:62 (61:29)ZŠ Limbová, Solinky
154.25.Mar [10:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit 109:66 (58:31)8.ZŠ sídl.Rozkvet
155.25.Mar [10:00] | NedŠKP BBC B.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom52:84 (23:50)ŠH OA Tajovského
156.25.Mar [14:00] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice 78:75 (42:46)ZŠ S.Chalupku
25. kolo
157.14.Apr [15:00] | SobŠBK Junior LeviceŠKP BBC B.Bystrica 123:59 (50:42)ŠH
158.14.Apr [13:30] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina52:102 (27:43)Niké aréna
159.14.Apr [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P.Bystrica64:90 (40:45)ŠH Žiar n. Hronom
160.14.Apr [14:30] | SobBKM Iskra SvitBSC Bratislava63:68 (36:35)Iskra Aréna (ŠH)
161.14.Apr [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava 81:61 (46:23)ŠH SNV
163.14.Apr [14:00] | SobMBK Liptovský MikulášBKM SPU Nitra35:107 (13:58)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
26. kolo
164.15.Apr [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina64:113 (29:62)ŠH Žiar n. Hronom
165.15.Apr [10:00] | NedMBA PrievidzaIMC Slovakia P.Bystrica59:81 (19:40)Niké aréna
166.15.Apr [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVBSC Bratislava 99:65 (58:36)ŠH SNV
167.15.Apr [9:30] | NedBKM Iskra SvitBK Inter Bratislava 68:67 (34:38)Iskra Aréna (ŠH)
168.15.Apr [11:00] | NedMBK Liptovský MikulášBK Lokomotíva Sereď47:88 (29:45)ZŠ J.Kráľa, Podbreziny
27. kolo
171.28.Apr [17:00] | SobBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV 100:52 (44:34)ŠH SPU
172.28.Apr [14:00] | SobBK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit 101:42 (53:18)Sokolovňa, M.R.Štefánika
173.28.Apr [14:00] | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 92:80 (56:39)HANT aréna Pasienky
174.28.Apr [15:00] | SobBSC BratislavaMBA Prievidza42:83 (27:47)ŠH Domkárska
175.28.Apr [14:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaŠKP BBC B.Bystrica 92:43 (47:24)8.ZŠ sídl.Rozkvet
176.28.Apr [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 94:70 (45:39)ZŠ Limbová, Solinky
28. kolo
177.29.Apr [12:00] | NedBK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV 80:35 (36:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
178.29.Apr [10:00] | NedBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 112:37 (61:11)ŠH SPU
179.29.Apr [11:00] | NedBSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 88:72 (43:39)ŠH Domkárska
180.29.Apr [9:00] | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza74:76 (28:44)ŠH Domkárska
181.29.Apr [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC B.Bystrica 114:48 (50:20)ZŠ Limbová, Solinky
182.29.Apr [10:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice 20: (:)



Prehľad súťaží