Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Juniori - 2018-2019

Finálový turnajSkupina 1- 6Skupina 7-12Základná skupina
Skupina 7-12

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
7.
MBA Prievidza
32
18
14
2611 : 2524
87
50
8.
BKM SPU Nitra
32
16
16
2482 : 2299
183
48
9.
1 BK Michalovce
32
12
20
2244 : 2399
-155
44
10.
MBK Karlovka Bratislava
32
9
23
2249 : 2615
-366
41
11.
MBK Handlová
32
6
26
2326 : 3274
-948
38
12.
BKM Iskra Svit
32
2
30
1719 : 2741
-1022
32
Družstvo BKM Iskra Svit má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Feb [11:00] | SobMBK HandlováMBA Prievidza85:89 (51:40)ŠH
2.23.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava69:78 (35:38)Iskra Aréna (ŠH)
3.1.Maj [16:30] | Str1 BK MichalovceBKM SPU Nitra50:86 (23:34)GPH Masarykova
2. kolo
4.10.Apr [17:30] | StrBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra50:89 (26:42)Iskra Aréna (ŠH)
5.24.Feb [9:30] | Ned1 BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava 90:55 (48:28)GPH Masarykova
3. kolo
6.9.Mar [13:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra65:72 (31:38)ZŠ Majerníkova 62
7.17.Apr [15:30] | StrMBK HandlováBKM Iskra Svit 93:67 (49:37)ŠH
8.9.Mar [20:00] | SobMBA Prievidza1 BK Michalovce 84:48 (35:20)Niké aréna
4. kolo
9.10.Mar [10:00] | NedMBK Handlová1 BK Michalovce 81:79 (47:41)ŠH
10.18.Apr [16:00] | ŠtvMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 87:51 (41:29)ZŠ S.Chalupku
5. kolo
11.23.Mar [14:00] | SobBKM Iskra Svit1 BK Michalovce51:55 (25:23)Iskra Aréna (ŠH)
12.23.Mar [16:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Handlová 86:71 (36:30)ZŠ Majerníkova 62
13.23.Mar [14:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza 92:68 (52:23)ŠH SPU
6. kolo
14.24.Mar [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza70:75 (43:32)ZŠ Majerníkova 62
15.24.Mar [9:00] | NedBKM SPU NitraMBK Handlová 99:78 (46:36)ŠH Dolnočermánska
7. kolo
16.6.Apr [12:30] | SobMBA PrievidzaMBK Handlová 78:77 (42:42)ZŠ S.Chalupku
17.6.Apr [14:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 94:43 (47:17)ŠH Dolnočermánska
18.6.Apr [18:30] | SobMBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce 90:66 (36:33)ZŠ Majerníkova 62
8. kolo
19.7.Apr [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit 106:60 (53:34)ZŠ Majerníkova 62
20.7.Apr [10:00] | NedBKM SPU Nitra1 BK Michalovce 95:48 (42:24)ŠH Dolnočermánska
9. kolo
21.26.Apr [17:30] | PiaBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 95:54 (49:29)ŠH Dolnočermánska
22.13.Apr [15:00] | Sob1 BK MichalovceMBK Handlová 77:69 (36:29)GPH Masarykova
23.27.Apr [10:00] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:93 (41:49)Iskra Aréna (ŠH)
10. kolo
24.28.Apr [12:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Handlová 80:59 (44:31)Iskra Aréna (ŠH)
25.26.Apr [18:00] | Pia1 BK MichalovceMBA Prievidza81:86 (42:41)GPH Masarykova
11. kolo
26.24.Mar [11:30] | Ned1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 83:56 (40:28)GPH Masarykova
27.11.Maj [12:00] | SobMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 92:75 (43:38)Niké aréna
28.11.Maj [16:00] | SobMBK HandlováBKM SPU Nitra70:116 (37:68)ŠH
12. kolo
29.12.Maj [9:30] | NedMBK HandlováMBK Karlovka Bratislava 121:112 (41:54)ŠH
30.12.Maj [11:00] | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra63:71 (36:33)Niké aréna

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
3.17.Okt [14:30] | StrMBA PrievidzaMBK Handlová 160:79 (71:43)Niké aréna
4.17.Okt [17:45] | StrBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV47:86 (26:44)Iskra Aréna (ŠH)
5.17.Okt [17:00] | StrMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra 95:88 (52:48)ZŠ Majerníkova 62
6.19.Okt [18:00] | Pia1 BK MichalovceKB Slávia TU Košice50:94 (25:51)GPH Masarykova
7.29.Sep [16:00] | SobMBK Victoria Žilina1 BK Michalovce 82:74 (42:40)ŠH Rosinská cesta
9.3.Okt [16:30] | StrŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 97:61 (56:24)ŠH
10.29.Sep [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra 68:52 (35:30)ŠH OA Tajovského
11.29.Sep [11:00] | SobMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 115:65 (53:30)ZŠ S.Chalupku
12.29.Sep [14:00] | SobMBK HandlováBK 04 AC LB SNV84:103 (44:50)ŠH
14.30.Sep [10:00] | NedIMC Slovakia P. Bystrica1 BK Michalovce 79:66 (48:34)8.ZŠ sídl.Rozkvet
15.23.Okt [16:30] | UtoŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 77:71 (50:42)ŠH
16.30.Sep [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka Bratislava 71:54 (32:31)ŠH OA Tajovského
17.30.Sep [10:00] | NedMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV101:111 (51:44)Niké aréna
18.30.Sep [10:00] | NedMBK HandlováBKM Iskra Svit 89:85 (37:39)ŠH
19.13.Okt [17:00] | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 84:56 (55:27)GPH Masarykova
21.13.Okt [17:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza50:80 (22:41)ZŠ Majerníkova 62
22.13.Okt [12:30] | SobBKM SPU NitraMBK Handlová 112:38 (51:20)ŠH Dolnočermánska
25.14.Okt [10:00] | Ned1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV 78:63 (44:35)GPH Masarykova
26.14.Okt [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceBKM Iskra Svit 98:37 (51:25)ŠH TU B.Němcovej
27.14.Okt [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaMBK Handlová 83:71 (40:36)ZŠ Majerníkova 62
28.14.Okt [14:00] | NedBKM SPU NitraMBA Prievidza 70:65 (50:34)ŠH Dolnočermánska
31.27.Okt [16:00] | SobŠBK Junior Levice1 BK Michalovce 83:54 (33:31)ŠH
33.27.Okt [14:00] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina71:95 (31:52)Niké aréna
34.27.Okt [10:00] | SobMBK HandlováIMC Slovakia P. Bystrica67:114 (29:64)ŠH
35.27.Okt [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava49:89 (35:32)Iskra Aréna (ŠH)
36.27.Okt [13:30] | SobBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 94:82 (52:47)ŠH SNV
38.28.Okt [11:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Michalovce 84:49 (40:22)ŠH OA Tajovského
39.28.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica81:96 (40:47)Niké aréna
40.28.Okt [11:00] | NedMBK HandlováMBK Victoria Žilina86:115 (48:59)ŠH
41.28.Okt [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 102:79 (67:41)Iskra Aréna (ŠH)
42.28.Okt [9:30] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava 91:66 (46:40)ŠH SNV
43.10.Nov [17:00] | Sob1 BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava 87:77 (54:34)GPH Masarykova
44.10.Nov [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra 86:59 (51:32)ŠH TU B.Němcovej
45.10.Nov [11:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 112:59 (57:27)ZŠ Limbová, Solinky
47.10.Nov [14:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 109:67 (52:38)ŠH
48.10.Nov [10:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Handlová 111:55 (47:26)ŠH OA Tajovského
49.11.Nov [9:30] | Ned1 BK MichalovceBKM SPU Nitra 90:67 (48:42)GPH Masarykova
50.11.Nov [11:00] | NedKB Slávia TU KošiceMBK Karlovka Bratislava 104:64 (54:25)ŠH TU B.Němcovej
52.11.Nov [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit 125:47 (68:30)8.ZŠ sídl.Rozkvet
53.11.Nov [12:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Handlová 112:49 (55:23)ŠH
54.11.Nov [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza 82:57 (44:24)ŠH OA Tajovského
55.24.Nov [14:00] | SobMBA Prievidza1 BK Michalovce 77:69 (31:28)Niké aréna
56.24.Nov [15:00] | SobMBK HandlováKB Slávia TU Košice47:124 (26:77)ŠH
57.24.Nov [13:30] | SobBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice48:85 (25:42)Iskra Aréna (ŠH)
59.24.Nov [13:30] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina79:91 (43:44)ZŠ Majerníkova 62
60.24.Nov [14:00] | SobBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica73:79 (28:50)ŠH Dolnočermánska
61.25.Nov [9:00] | NedMBA PrievidzaKB Slávia TU Košice67:102 (33:42)Niké aréna
62.25.Nov [10:00] | NedMBK Handlová1 BK Michalovce61:73 (27:36)ŠH
63.25.Nov [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica43:74 (22:34)Iskra Aréna (ŠH)
65.25.Nov [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica79:86 (38:42)ZŠ Majerníkova 62
66.25.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina82:96 (51:47)ŠH Dolnočermánska
69.28.Nov [15:00] | StrMBK HandlováMBA Prievidza75:102 (34:49)ŠH
70.28.Nov [15:00] | StrBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 75:57 (50:21)ŠH SNV
71.28.Nov [17:45] | StrBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 72:58 (39:31)ŠH Dolnočermánska
72.30.Nov [19:00] | PiaKB Slávia TU Košice1 BK Michalovce 108:69 (53:34)ŠH TU B.Němcovej
74.8.Dec [13:00] | Sob1 BK MichalovceIMC Slovakia P. Bystrica66:73 (28:37)GPH Masarykova
75.7.Dec [13:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice48:74 (21:50)ŠH Dolnočermánska
76.8.Dec [17:00] | SobMBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica 58:51 (33:29)ZŠ Majerníkova 62
77.8.Dec [14:30] | SobBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza65:67 (43:35)ŠH SNV
78.8.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Handlová68:74 (46:31)Iskra Aréna (ŠH)
79.7.Dec [16:30] | Pia1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina60:83 (41:38)GPH Masarykova
81.9.Dec [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice53:78 (23:36)ZŠ Majerníkova 62
82.9.Dec [10:00] | NedBKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica58:61 (28:39)ŠH Dolnočermánska
83.9.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBA Prievidza67:83 (34:48)Iskra Aréna (ŠH)
84.9.Dec [11:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Handlová 97:67 (46:35)ŠH SNV
85.20.Dec [18:00] | ŠtvBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce 72:57 (35:36)ŠH SNV
86.22.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice49:106 (21:51)Iskra Aréna (ŠH)
87.22.Dec [11:00] | SobMBK HandlováMBK Karlovka Bratislava 116:112 (49:54)ŠH
88.16.Jan [19:00] | StrMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 90:66 (46:33)Niké aréna
91.21.Dec [17:30] | PiaBKM Iskra Svit1 BK Michalovce45:91 (26:37)Iskra Aréna (ŠH)
93.4.Jan [18:30] | PiaMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 82:55 (36:24)Niké aréna
94.19.Dec [14:30] | StrMBK HandlováBKM SPU Nitra83:113 (33:60)ŠH
98.12.Jan [17:00] | Sob1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica55:73 (18:37)GPH Masarykova
99.12.Jan [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza 92:76 (47:41)8.ZŠ sídl.Rozkvet
100.12.Jan [9:00] | SobMBK Victoria ŽilinaMBK Handlová 150:65 (82:23)ZŠ Limbová, Solinky
101.12.Jan [12:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 20:0 (:)
102.12.Jan [16:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV77:98 (41:45)ZŠ Majerníkova 62
103.13.Jan [10:00] | Ned1 BK MichalovceŠBK Junior Levice63:83 (27:46)GPH Masarykova
105.13.Jan [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 103:62 (56:20)ZŠ Limbová, Solinky
106.13.Jan [9:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaMBK Handlová 112:71 (69:33)8.ZŠ sídl.Rozkvet
107.13.Jan [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit 20:0 (:)
108.13.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV65:67 (31:38)ŠH Dolnočermánska
109.4.Feb [19:00] | PonBKM SPU Nitra1 BK Michalovce 80:68 (44:35)ŠH Dolnočermánska
110.2.Feb [13:00] | SobMBK Karlovka BratislavaKB Slávia TU Košice66:105 (40:55)ZŠ Majerníkova 62
112.26.Jan [16:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica49:80 (32:46)Iskra Aréna (ŠH)
113.26.Jan [15:00] | SobMBK HandlováŠBK Junior Levice61:113 (30:55)ŠH
114.26.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica65:69 (30:40)Niké aréna
115.3.Feb [16:00] | NedMBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce56:67 (27:39)ZŠ Majerníkova 62
116.3.Feb [18:00] | NedBKM SPU NitraKB Slávia TU Košice64:97 (29:61)ŠH SPU
117.27.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina54:97 (30:49)Iskra Aréna (ŠH)
119.27.Jan [9:00] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice61:90 (40:34)Niké aréna
120.27.Jan [9:00] | NedMBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica71:117 (34:57)ŠH
121.9.Feb [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceMBA Prievidza 107:79 (63:35)ŠH TU B.Němcovej
122.9.Feb [16:00] | Sob1 BK MichalovceMBK Handlová 114:62 (60:26)GPH Masarykova
123.9.Feb [15:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit 97:45 (41:27)ŠH OA Tajovského
125.9.Feb [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava 121:43 (49:16)8.ZŠ sídl.Rozkvet
126.9.Feb [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 110:71 (59:38)ZŠ Limbová, Solinky
127.10.Feb [10:00] | Ned1 BK MichalovceMBA Prievidza83:88 (48:38)GPH Masarykova
128.10.Feb [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceMBK Handlová 101:51 (54:21)ŠH TU B.Němcovej
129.3.Feb [16:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 125:46 (65:27)ŠH
131.10.Feb [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava 99:63 (59:37)ZŠ Limbová, Solinky
132.10.Feb [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra 112:81 (60:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet


Prehľad súťaží