Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Juniori - 2018-2019

Finálový turnajSkupina 1- 6Skupina 7-12Základná skupina
Skupina 1- 6

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
32
28
4
2739 : 2047
692
60
2.
IMC Slovakia P. Bystrica
32
26
6
2786 : 2250
536
58
3.
KB Slávia TU Košice
32
23
9
2815 : 2250
565
55
4.
MBK Victoria Žilina
32
23
9
2801 : 2352
449
55
5.
ŠKP BBC Banská Bystrica
32
17
15
2267 : 2053
214
49
6.
BK 04 AC LB SNV
32
12
20
2369 : 2604
-235
44

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Feb [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina 91:71 (56:30)8.ZŠ sídl.Rozkvet
2.23.Feb [13:00] | SobKB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice 81:78 (46:39)ŠH TU B.Němcovej
3.27.Feb [17:00] | StrBK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica59:69 (31:34)ŠH SNV
2. kolo
4.24.Feb [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica 68:62 (35:32)ŠH TU B.Němcovej
5.24.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice 92:87 (39:35)ŠH SNV
3. kolo
6.9.Mar [15:00] | SobŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica 63:43 (41:23)ŠH
7.9.Mar [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice 102:83 (57:51)8.ZŠ sídl.Rozkvet
8.9.Mar [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 106:69 (43:42)ZŠ Limbová, Solinky
4. kolo
9.10.Mar [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV 96:57 (50:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
10.10.Mar [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU Košice 88:78 (41:30)ZŠ Limbová, Solinky
5. kolo
11.23.Mar [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceBK 04 AC LB SNV 95:63 (50:34)ŠH TU B.Němcovej
12.23.Mar [16:00] | SobŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica 79:60 (45:32)ŠH
13.23.Mar [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina64:68 (41:34)ŠH OA Tajovského
6. kolo
14.24.Mar [12:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina 69:63 (40:37)ŠH
15.24.Mar [9:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica57:78 (32:31)ŠH OA Tajovského
7. kolo
16.6.Apr [13:30] | SobMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica80:81 (39:37)ZŠ Limbová, Solinky
17.6.Apr [16:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice58:72 (34:32)ŠH OA Tajovského
18.6.Apr [11:00] | SobŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 104:43 (51:23)ŠH Dom športu
8. kolo
19.7.Apr [9:30] | NedŠBK Junior LeviceKB Slávia TU Košice 81:61 (43:24)ŠH Dom športu
20.7.Apr [10:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV 102:64 (57:36)ŠH OA Tajovského
9. kolo
21.27.Apr [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice46:79 (16:47)ŠH OA Tajovského
22.27.Apr [12:30] | SobBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica68:88 (30:55)ŠH SNV
23.27.Apr [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceMBK Victoria Žilina78:94 (37:43)ŠH TU B.Němcovej
10. kolo
24.28.Apr [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica 98:85 (44:48)ŠH TU B.Němcovej
25.28.Apr [14:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina69:91 (31:39)ŠH SNV
11. kolo
26.11.Maj [17:00] | SobBK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice 76:69 (38:41)ŠH SNV
27.11.Maj [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice76:85 (43:41)ZŠ Limbová, Solinky
28.4.Maj [16:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica 66:53 (38:21)8.ZŠ sídl.Rozkvet
12. kolo
29.12.Maj [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice 84:65 (33:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
30.1.Maj [11:00] | StrMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica 77:67 (41:32)ŠH Rosinská cesta

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1.17.Okt [15:00] | StrMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica79:93 (40:35)ŠH Rosinská cesta
2.17.Okt [16:30] | StrŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica 77:67 (45:32)ŠH
4.17.Okt [17:45] | StrBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV47:86 (26:44)Iskra Aréna (ŠH)
6.19.Okt [18:00] | Pia1 BK MichalovceKB Slávia TU Košice50:94 (25:51)GPH Masarykova
7.29.Sep [16:00] | SobMBK Victoria Žilina1 BK Michalovce 82:74 (42:40)ŠH Rosinská cesta
8.29.Sep [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice72:78 (48:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
9.3.Okt [16:30] | StrŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 97:61 (56:24)ŠH
10.29.Sep [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra 68:52 (35:30)ŠH OA Tajovského
12.29.Sep [14:00] | SobMBK HandlováBK 04 AC LB SNV84:103 (44:50)ŠH
13.30.Sep [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU Košice79:103 (39:53)ŠH Rosinská cesta
14.30.Sep [10:00] | NedIMC Slovakia P. Bystrica1 BK Michalovce 79:66 (48:34)8.ZŠ sídl.Rozkvet
15.23.Okt [16:30] | UtoŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 77:71 (50:42)ŠH
16.30.Sep [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka Bratislava 71:54 (32:31)ŠH OA Tajovského
17.30.Sep [10:00] | NedMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV101:111 (51:44)Niké aréna
20.13.Okt [16:00] | SobKB Slávia TU KošiceBK 04 AC LB SNV 89:72 (43:29)ŠH TU B.Němcovej
23.13.Okt [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 78:70 (38:43)ŠH Rosinská cesta
24.13.Okt [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica 78:59 (49:41)8.ZŠ sídl.Rozkvet
25.14.Okt [10:00] | Ned1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV 78:63 (44:35)GPH Masarykova
26.14.Okt [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceBKM Iskra Svit 98:37 (51:25)ŠH TU B.Němcovej
29.14.Okt [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica 79:58 (51:28)ŠH Rosinská cesta
30.14.Okt [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice63:81 (34:40)8.ZŠ sídl.Rozkvet
31.27.Okt [16:00] | SobŠBK Junior Levice1 BK Michalovce 83:54 (33:31)ŠH
32.27.Okt [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice 106:71 (60:37)ŠH OA Tajovského
33.27.Okt [14:00] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina71:95 (31:52)Niké aréna
34.27.Okt [10:00] | SobMBK HandlováIMC Slovakia P. Bystrica67:114 (29:64)ŠH
36.27.Okt [13:30] | SobBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 94:82 (52:47)ŠH SNV
37.26.Okt [19:00] | PiaŠBK Junior LeviceKB Slávia TU Košice 91:87 (36:45)ŠH
38.28.Okt [11:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Michalovce 84:49 (40:22)ŠH OA Tajovského
39.28.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica81:96 (40:47)Niké aréna
40.28.Okt [11:00] | NedMBK HandlováMBK Victoria Žilina86:115 (48:59)ŠH
42.28.Okt [9:30] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava 91:66 (46:40)ŠH SNV
44.10.Nov [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra 86:59 (51:32)ŠH TU B.Němcovej
45.10.Nov [11:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 112:59 (57:27)ZŠ Limbová, Solinky
46.10.Nov [13:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV 100:67 (50:33)8.ZŠ sídl.Rozkvet
47.10.Nov [14:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 109:67 (52:38)ŠH
48.10.Nov [10:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaMBK Handlová 111:55 (47:26)ŠH OA Tajovského
50.11.Nov [11:00] | NedKB Slávia TU KošiceMBK Karlovka Bratislava 104:64 (54:25)ŠH TU B.Němcovej
51.11.Nov [12:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 93:82 (53:29)ZŠ Limbová, Solinky
52.11.Nov [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit 125:47 (68:30)8.ZŠ sídl.Rozkvet
53.11.Nov [12:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Handlová 112:49 (55:23)ŠH
54.11.Nov [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza 82:57 (44:24)ŠH OA Tajovského
56.24.Nov [15:00] | SobMBK HandlováKB Slávia TU Košice47:124 (26:77)ŠH
57.24.Nov [13:30] | SobBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice48:85 (25:42)Iskra Aréna (ŠH)
58.24.Nov [17:30] | SobBK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica67:79 (38:41)ŠH SNV
59.24.Nov [13:30] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina79:91 (43:44)ZŠ Majerníkova 62
60.24.Nov [14:00] | SobBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica73:79 (28:50)ŠH Dolnočermánska
61.25.Nov [9:00] | NedMBA PrievidzaKB Slávia TU Košice67:102 (33:42)Niké aréna
63.25.Nov [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica43:74 (22:34)Iskra Aréna (ŠH)
64.25.Nov [11:30] | NedBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice75:80 (39:45)ŠH SNV
65.25.Nov [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica79:86 (38:42)ZŠ Majerníkova 62
66.25.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina82:96 (51:47)ŠH Dolnočermánska
67.28.Nov [18:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina 86:81 (47:53)8.ZŠ sídl.Rozkvet
68.21.Nov [17:00] | StrŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice71:73 (36:33)ŠH OA Tajovského
70.28.Nov [15:00] | StrBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 75:57 (50:21)ŠH SNV
72.30.Nov [19:00] | PiaKB Slávia TU Košice1 BK Michalovce 108:69 (53:34)ŠH TU B.Němcovej
73.8.Dec [16:00] | SobKB Slávia TU KošiceMBK Victoria Žilina 69:55 (34:25)ŠH TU B.Němcovej
74.8.Dec [13:00] | Sob1 BK MichalovceIMC Slovakia P. Bystrica66:73 (28:37)GPH Masarykova
75.7.Dec [13:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice48:74 (21:50)ŠH Dolnočermánska
76.8.Dec [17:00] | SobMBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica 58:51 (33:29)ZŠ Majerníkova 62
77.8.Dec [14:30] | SobBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza65:67 (43:35)ŠH SNV
79.7.Dec [16:30] | Pia1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina60:83 (41:38)GPH Masarykova
80.9.Dec [11:00] | NedKB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica 89:69 (41:23)ŠH TU B.Němcovej
81.9.Dec [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice53:78 (23:36)ZŠ Majerníkova 62
82.9.Dec [10:00] | NedBKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica58:61 (28:39)ŠH Dolnočermánska
84.9.Dec [11:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Handlová 97:67 (46:35)ŠH SNV
85.20.Dec [18:00] | ŠtvBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce 72:57 (35:36)ŠH SNV
86.22.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice49:106 (21:51)Iskra Aréna (ŠH)
89.16.Jan [17:00] | StrŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina57:69 (33:32)ŠH OA Tajovského
90.20.Dec [16:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica 88:75 (41:39)ŠH
92.21.Dec [15:30] | PiaBK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice61:87 (30:41)ŠH hotelovej akadémie
95.21.Dec [16:00] | PiaŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina 86:68 (40:42)ŠH
96.23.Jan [17:00] | StrŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica50:64 (29:31)ŠH OA Tajovského
97.12.Jan [16:00] | SobKB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice59:84 (31:35)ŠH TU B.Němcovej
98.12.Jan [17:00] | Sob1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica55:73 (18:37)GPH Masarykova
99.12.Jan [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza 92:76 (47:41)8.ZŠ sídl.Rozkvet
100.12.Jan [9:00] | SobMBK Victoria ŽilinaMBK Handlová 150:65 (82:23)ZŠ Limbová, Solinky
102.12.Jan [16:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV77:98 (41:45)ZŠ Majerníkova 62
103.13.Jan [10:00] | Ned1 BK MichalovceŠBK Junior Levice63:83 (27:46)GPH Masarykova
104.13.Jan [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica68:72 (33:40)ŠH TU B.Němcovej
105.13.Jan [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 103:62 (56:20)ZŠ Limbová, Solinky
106.13.Jan [9:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaMBK Handlová 112:71 (69:33)8.ZŠ sídl.Rozkvet
108.13.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV65:67 (31:38)ŠH Dolnočermánska
110.2.Feb [13:00] | SobMBK Karlovka BratislavaKB Slávia TU Košice66:105 (40:55)ZŠ Majerníkova 62
111.26.Jan [17:30] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina71:73 (29:37)ŠH SNV
112.26.Jan [16:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica49:80 (32:46)Iskra Aréna (ŠH)
113.26.Jan [15:00] | SobMBK HandlováŠBK Junior Levice61:113 (30:55)ŠH
114.26.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica65:69 (30:40)Niké aréna
116.3.Feb [18:00] | NedBKM SPU NitraKB Slávia TU Košice64:97 (29:61)ŠH SPU
117.27.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina54:97 (30:49)Iskra Aréna (ŠH)
118.27.Jan [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica68:86 (37:40)ŠH SNV
119.27.Jan [9:00] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice61:90 (40:34)Niké aréna
120.27.Jan [9:00] | NedMBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica71:117 (34:57)ŠH
121.9.Feb [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceMBA Prievidza 107:79 (63:35)ŠH TU B.Němcovej
123.9.Feb [15:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit 97:45 (41:27)ŠH OA Tajovského
124.9.Jan [14:00] | StrŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 93:73 (45:31)ŠH
125.9.Feb [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava 121:43 (49:16)8.ZŠ sídl.Rozkvet
126.9.Feb [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 110:71 (59:38)ZŠ Limbová, Solinky
128.10.Feb [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceMBK Handlová 101:51 (54:21)ŠH TU B.Němcovej
129.3.Feb [16:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 125:46 (65:27)ŠH
130.10.Feb [10:30] | NedŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV 69:51 (32:24)ŠH OA Tajovského
131.10.Feb [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava 99:63 (59:37)ZŠ Limbová, Solinky
132.10.Feb [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra 112:81 (60:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet


Prehľad súťaží