Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1.Liga muži - 2017-2018

Play offSkupina 1- 6Skupina 7-11Skupina východSkupina západ

Skupina 1- 6

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM Lučenec
10
9
1
993 : 658
335
19
2.
IMC Slovakia P.Bystrica
10
8
2
787 : 702
85
18
3.
ŠKP BBC B.Bystrica
10
5
5
752 : 821
-69
15
4.
BK ŠKP Štart Bratislava
10
5
5
786 : 760
26
15
5.
MŠK Iskra Petržalka
10
3
7
752 : 860
-108
13
6.
KB TU Košice
10
0
10
709 : 978
-269
10
O konečnom poradí na 3.-4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.13.Jan [18:30] | SobŠKP BBC B.BystricaMŠK Iskra Petržalka 80:70 (38:34)ŠH Štiavničky
2.13.Jan [16:00] | SobKB TU KošiceBKM Lučenec85:106 (39:55)ŠH TU B.Němcovej
3.13.Jan [17:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaBK ŠKP Štart Bratislava 93:80 (49:35)8.ZŠ sídl.Rozkvet
2. kolo
4.20.Jan [17:00] | SobMŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava54:72 (26:48)ŠH Domkárska
5.20.Jan [18:00] | SobBKM LučenecIMC Slovakia P.Bystrica 104:59 (54:33)ŠH ARENA
6.28.Mar [19:00] | StrŠKP BBC B.BystricaKB TU Košice 79:74 (41:33)ŠH Štiavničky
3. kolo
7.27.Jan [17:00] | SobKB TU KošiceMŠK Iskra Petržalka94:109 (43:55)ŠH Domkárska
8.2.Feb [19:00] | PiaIMC Slovakia P.BystricaŠKP BBC B.Bystrica 76:57 (37:32)ŠH na sídlisku SNP
9.3.Feb [19:00] | SobBK ŠKP Štart BratislavaBKM Lučenec70:92 (36:43)ŠH Domkárska
4. kolo
10.10.Feb [17:00] | SobMŠK Iskra PetržalkaBKM Lučenec68:92 (25:46)ŠH Domkárska
11.10.Feb [17:30] | SobŠKP BBC B.BystricaBK ŠKP Štart Bratislava 79:72 (31:37)ŠH OA Tajovského
12.30.Mar [18:00] | PiaKB TU KošiceIMC Slovakia P.Bystrica51:92 (23:41)ŠH na sídlisku SNP
5. kolo
13.24.Feb [17:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaMŠK Iskra Petržalka 84:72 (33:42)ŠH na sídlisku SNP
14.24.Feb [15:00] | SobBK ŠKP Štart BratislavaKB TU Košice 96:61 (39:29)ŠH Domkárska
15.24.Feb [18:00] | SobBKM LučenecŠKP BBC B.Bystrica 104:64 (61:29)ŠH ARENA
6. kolo
16.10.Mar [16:00] | SobMŠK Iskra PetržalkaŠKP BBC B.Bystrica 87:79 (50:48)ŠH Domkárska
17.10.Mar [18:00] | SobBKM LučenecKB TU Košice 98:52 (52:23)ŠH ARENA
18.11.Mar [11:00] | NedBK ŠKP Štart BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica 74:67 (51:38)ŠH Domkárska
7. kolo
19.24.Mar [13:00] | SobBK ŠKP Štart BratislavaMŠK Iskra Petržalka 72:57 (36:29)ŠH Domkárska
20.24.Mar [17:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaBKM Lučenec 65:62 (33:40)ŠH na sídlisku SNP
21.24.Mar [16:00] | SobKB TU KošiceŠKP BBC B.Bystrica81:94 (33:45)ŠH TU B.Němcovej
8. kolo
22.28.Jan [11:00] | NedMŠK Iskra PetržalkaKB TU Košice 96:72 (47:32)ŠH Domkárska
23.7.Apr [19:00] | SobŠKP BBC B.BystricaIMC Slovakia P.Bystrica64:80 (36:40)ŠH Štiavničky
24.7.Apr [18:00] | SobBKM LučenecBK ŠKP Štart Bratislava 105:51 (49:11)ŠH ARENA
9. kolo
25.14.Apr [18:00] | SobBKM LučenecMŠK Iskra Petržalka 132:68 (68:39)ŠH ARENA
26.15.Apr [11:00] | NedBK ŠKP Štart BratislavaŠKP BBC B.Bystrica79:80 (42:42)ŠH Domkárska
27.31.Mar [11:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaKB TU Košice 88:67 (44:36)ŠH na sídlisku SNP
10. kolo
28.28.Apr [17:00] | SobMŠK Iskra PetržalkaIMC Slovakia P.Bystrica71:83 (44:36)ŠH Domkárska
29.25.Feb [10:00] | NedKB TU KošiceBK ŠKP Štart Bratislava72:120 (41:53)ŠH Domkárska
30.28.Apr [17:00] | SobŠKP BBC B.BystricaBKM Lučenec76:98 (31:50)ŠH Štiavničky



Prehľad súťaží