Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBL - 2018-2019

Play offZákladná skupina
Play off


1. kolo2. kolo
Švrťfinále
BK Inter Bratislava3
BK 04 AC LB SNV0
Švrťfinále
BK Levickí Patrioti3
MBK Handlová2
Švrťfinále
BC Prievidza3
MBK Rieker COM-therm Komárno2
Švrťfinále
Iskra Svit3
PP & TV Raj Žilina1
Semifinále
BK Inter Bratislava1
Iskra Svit0
Semifinále
BK Levickí Patrioti0
BC Prievidza1


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.5.Apr [18:00] | PiaBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 109:65 (55:29)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
2.5.Apr [18:00] | PiaBK Levickí PatriotiMBK Handlová 81:59 (42:32)
TV
ŠH
LIVE
3.6.Apr [16:30] | SobBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 81:61 (36:31)
TV
Niké aréna
LIVE
4.6.Apr [18:00] | SobIskra SvitPP & TV Raj Žilina 87:67 (49:37)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
5.10.Apr [18:00] | StrBK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava69:102 (42:54)
TV
ŠH SNV
LIVE
6.10.Apr [18:00] | StrMBK HandlováBK Levickí Patrioti 88:83 (52:36)
TV
ŠH
LIVE
7.10.Apr [18:00] | StrMBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza 86:77 (38:39)
TV
MŠH Športová 1
LIVE
8.10.Apr [18:00] | StrPP & TV Raj ŽilinaIskra Svit 91:79 (48:40)
TV
ŠH Rosinská cesta
LIVE
9.13.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 115:76 (60:38)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
10.13.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiMBK Handlová 73:59 (40:34)
TV
ŠH
LIVE
11.13.Apr [18:00] | SobBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 96:74 (49:39)
TV
Niké aréna
LIVE
12.13.Apr [18:00] | SobIskra SvitPP & TV Raj Žilina 81:73 (40:30)
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
14.16.Apr [18:00] | UtoMBK HandlováBK Levickí Patrioti 98:87 (54:42)
TV
ŠH
LIVE
15.16.Apr [18:00] | UtoMBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza 72:68 (46:28)
TV
MŠH Športová 1
LIVE
16.16.Apr [18:00] | UtoPP & TV Raj ŽilinaIskra Svit81:91 (45:36)
TV
ŠH Rosinská cesta
LIVE
18.18.Apr [18:00] | ŠtvBK Levickí PatriotiMBK Handlová 82:65 (40:32)
TV
ŠH
LIVE
19.18.Apr [16:30] | ŠtvBC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno 103:81 (61:44)
TV
Niké aréna
LIVE
2. kolo
21.20.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaIskra Svit 93:61 (45:31)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
22.20.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiBC Prievidza62:69 (31:30)
TV
ŠH
LIVE
23.24.Apr [18:00] | StrIskra SvitBK Inter Bratislava
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
24.24.Apr [18:00] | StrBC PrievidzaBK Levickí Patrioti
TV
Niké aréna
LIVE
25.27.Apr [18:00] | SobBK Inter BratislavaIskra Svit
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
26.27.Apr [18:00] | SobBK Levickí PatriotiBC Prievidza
TV
ŠH
LIVE
27.1.Maj [18:00] | StrIskra SvitBK Inter Bratislava
TV
Iskra Aréna (ŠH)
LIVE
28.1.Maj [18:00] | StrBC PrievidzaBK Levickí Patrioti
TV
Niké aréna
LIVE
29.4.Maj | SobBK Inter BratislavaIskra Svit
30.5.Maj [18:00] | NedBK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠH
31.7.Maj | UtoIskra SvitBK Inter Bratislava
32.7.Maj | UtoBC PrievidzaBK Levickí Patrioti
33.9.Maj | ŠtvBK Inter BratislavaIskra Svit
34.9.Maj | ŠtvBK Levickí PatriotiBC Prievidza



Prehľad súťaží