Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiŽeny - postup do extra1 Liga ženy, JuniorkySP MužiSP Ženy
2. Liga mužiDL JunioriM-SR JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky
M-SR ŽiaciM-SR ŽiačkyM-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší mini
M-SR Mladšie mini

Extraliga muži - SBL
Play off
Finále
BK Inter Bratislava4
BC Prievidza0
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava60
2.BK Levickí Patrioti54
3.BC Prievidza51
4.Iskra Svit51
5.PP & TV Raj Žilina47
6.MBK Rieker COM-therm Komárno45
7.MBK Handlová45
8.BK 04 AC LB SNV41
9.BKM Lučenec38
Predchádzajúce zápasy
22.MajBC Prievidza - BK Inter Bratislava
  69:84 
18.MajBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  102:73 
15.MajBC Prievidza - BK Inter Bratislava
  77:83 
11.MajBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  87:54 
7.MajBC Prievidza - BK Levickí Patrioti
  68:64 
5.MajBK Levickí Patrioti - BC Prievidza
  82:75 
1.MajBC Prievidza - BK Levickí Patrioti
  76:64 
1.MajIskra Svit - BK Inter Bratislava
  63:85 
27.AprBK Levickí Patrioti - BC Prievidza
  80:69 
27.AprBK Inter Bratislava - Iskra Svit
  114:48 

Extraliga ženy
Play off
o 5. miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BAM Poprad0
o 7. miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
BK Slovan Bratislava0
Finále
MBK Ružomberok3
Piešťanské Čajky0
o 3. miesto
YOUNG ANGELS Košice0
ŠBK Šamorín2
Skupina 1- 4
1.MBK Ružomberok23
2.Piešťanské Čajky19
3.YOUNG ANGELS Košice16
4.ŠBK Šamorín14
Skupina 5-8
5.BKM Junior UKF Nitra22
6.BAM Poprad19
7.BK ŠKP 08 Banská Bystrica16
8.BK Slovan Bratislava15
Základná skupina
1.MBK Ružomberok28
2.YOUNG ANGELS Košice25
3.Piešťanské Čajky25
4.ŠBK Šamorín21
5.BKM Junior UKF Nitra19
6.BAM Poprad19
7.BK Slovan Bratislava16
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
Predchádzajúce zápasy
20.AprMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  62:54 
17.AprŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  74:62 
17.AprPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  56:67 
17.AprBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  42:52 
13.AprMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  80:68 
13.AprYOUNG ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  58:62 
13.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava
  62:50 
10.AprBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra
  64:66 
6.AprBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad
  73:48 
3.AprYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  53:86 

1.Liga muži
Play off
o 3. miesto
VŠEMvs Karlovka Bratislava B1
BK ŠKP Štart Bratislava0
Finále
Academic ŽU Žilina1
ŠKP BBC Banská Bystrica0
Skupina 1- 6
1.Academic ŽU Žilina16
2.VŠEMvs Karlovka Bratislava B16
3.ŠKP BBC Banská Bystrica16
4.BK ŠKP Štart Bratislava15
5.KB Slávia TU Košice13
6.MŠK BK Žiar nad Hronom13
Skupina 7-11
7.MŠK Iskra Petržalka14
8.BK Dolný Kubín13
9.PU Prešov ISKRA Svit B11
10.BKM SPU Nitra10
11.BK Slovenský Orol Levoča10
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica19
2.Academic ŽU Žilina16
3.KB Slávia TU Košice16
4.BK Dolný Kubín14
5.PU Prešov ISKRA Svit B13
6.BK Slovenský Orol Levoča12
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B13
2.BK ŠKP Štart Bratislava13
3.MŠK BK Žiar nad Hronom12
4.MŠK Iskra Petržalka12
5.BKM SPU Nitra10
Predchádzajúce zápasy
12.MajAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  72:60 
12.MajVŠEMvs Karlovka Bratislava B - BK ŠKP Štart Bratislava
  84:69 
11.MajVŠEMvs Karlovka Bratislava B - ŠKP BBC Banská Bystrica
  58:59 
11.MajAcademic ŽU Žilina - BK ŠKP Štart Bratislava
  94:82 
28.AprŠKP BBC Banská Bystrica - Academic ŽU Žilina
  92:95 
28.AprBK Slovenský Orol Levoča - BKM SPU Nitra
  80:76 
27.AprKB Slávia TU Košice - BK ŠKP Štart Bratislava
  103:76 
27.AprBK Dolný Kubín - MŠK Iskra Petržalka
  88:80 
27.AprVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK BK Žiar nad Hronom
  96:77 
14.AprBK ŠKP Štart Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  93:73 

Ženy - postup do extra
Play off
Predchádzajúce zápasy
20.MajDubček Bratislava - BK Slovan Bratislava
  76:68 
18.MajBK Slovan Bratislava - Dubček Bratislava
  42:49 
15.MajDubček Bratislava - BK Slovan Bratislava
  70:74 

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina 1-8
1.Dubček Bratislava26
2.Young Angels U19 Košice (J)24
3.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE23
4.MBK Stará Turá23
5.BK ZŠ Zvolen20
6.MBK Ružomberok19
7.BK ŠK UMB Banská Bystrica17
8.BK EILAT PU Prešov16
Skupina 9-19
9.BK Slovan Bratislava (J)35
10.Young Angels U17 Košice (J)34
11.BK AŠK Slávia Trnava (J)29
12.ŠKBD Spišská Nová Ves (J)29
13.TYDAM UPJŠ Košice28
14.BAM Poprad (J)27
15.BKM Bardejov26
16.ŠŠK Žilina - Budatín (J)23
17.BO Spartak Myjava (J)20
18.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina východ
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE35
2.Young Angels U19 Košice (J)33
3.BK EILAT PU Prešov31
4.MBK Ružomberok30
5.Young Angels U17 Košice (J)29
6.TYDAM UPJŠ Košice25
7.ŠKBD Spišská Nová Ves (J)23
8.BKM Bardejov23
9.BAM Poprad (J)23
10.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina západ
1.MBK Stará Turá30
2.BK ZŠ Zvolen29
3.Dubček Bratislava28
4.BK ŠK UMB Banská Bystrica28
5.BK Slovan Bratislava (J)24
6.Improve your basket Loko Sereď (J)22
7.BK AŠK Slávia Trnava (J)21
8.ŠŠK Žilina - Budatín (J)18
9.BO Spartak Myjava (J)16
Predchádzajúce zápasy
12.MajDubček Bratislava - Young Angels U19 Košice (J)
  69:47 
12.MajMBK Stará Turá - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  57:76 
11.MajMBK Stará Turá - Young Angels U19 Košice (J)
  56:59 
11.MajBK EILAT PU Prešov - BK ZŠ Zvolen
  55:93 
11.MajDubček Bratislava - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  88:61 
8.MajMBK Ružomberok - Dubček Bratislava
  53:50 
5.MajBK EILAT PU Prešov - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  76:82 
3.MajMBK Ružomberok - BK ZŠ Zvolen
  48:43 
2.MajMBK Ružomberok - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  58:43 
28.AprYoung Angels U19 Košice (J) - BK EILAT PU Prešov
  91:60 

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
BK Levickí Patrioti1
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Inter Bratislava - BK Levickí Patrioti
  75:78 
16.FebBK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB SNV
  89:65 
16.FebBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  75:55 
15.FebIskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  79:90 
15.FebBK Inter Bratislava - MŠK BO Holíč
  106:50 
15.FebBK Levickí Patrioti - MBK Rieker COM-therm Komárno
  90:80 
15.FebPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza
  62:74 

SP Ženy
Play off
o 3. miesto
ŠBK Šamorín0
YOUNG ANGELS Košice1
Finále
MBK Ružomberok1
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
17.FebMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  78:61 
17.FebŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  54:79 
16.FebYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  48:53 
16.FebMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  85:44 

2. Liga muži
Play off
o 3. miesto
BK EXIT Nitra0
BK PK Iskra Prešov1
Finále
BKM DASKET Krompachy1
MŠK BO Holíč0
Predchádzajúce zápasy
5.MajBKM DASKET Krompachy - MŠK BO Holíč
  83:81 
5.MajBK EXIT Nitra - BK PK Iskra Prešov
  64:66 
4.MajBKM DASKET Krompachy - BK EXIT Nitra
  78:66 
4.MajMŠK BO Holíč - BK PK Iskra Prešov
  82:56 

DL Juniori
Finálový turnaj
1.ŠBK Junior Levice5
2.KB Slávia TU Košice5
3.MBK Victoria Žilina4
4.IMC Slovakia P. Bystrica4
Skupina 1- 6
1.ŠBK Junior Levice60
2.IMC Slovakia P. Bystrica58
3.KB Slávia TU Košice55
4.MBK Victoria Žilina55
5.ŠKP BBC Banská Bystrica49
6.BK 04 AC LB SNV44
Skupina 7-12
7.MBA Prievidza50
8.BKM SPU Nitra48
9.1 BK Michalovce44
10.MBK Karlovka Bratislava41
11.MBK Handlová38
12.BKM Iskra Svit32
Základná skupina
1.ŠBK Junior Levice43
2.KB Slávia TU Košice40
3.IMC Slovakia P. Bystrica40
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠKP BBC Banská Bystrica37
6.BK 04 AC LB SNV32
7.MBA Prievidza32
8.1 BK Michalovce30
9.BKM SPU Nitra28
10.MBK Karlovka Bratislava27
11.MBK Handlová25
12.BKM Iskra Svit21
Predchádzajúce zápasy
1.JúnKB Slávia TU Košice - ŠBK Junior Levice
  67:77 
1.JúnIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Victoria Žilina
  68:75 
31.MajŠBK Junior Levice - IMC Slovakia P. Bystrica
  71:76 
31.MajMBK Victoria Žilina - KB Slávia TU Košice
  58:85 
30.MajŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  62:57 
30.MajIMC Slovakia P. Bystrica - KB Slávia TU Košice
  63:80 
12.MajMBA Prievidza - BKM SPU Nitra
  63:71 
12.MajIMC Slovakia P. Bystrica - ŠBK Junior Levice
  84:65 
12.MajMBK Handlová - MBK Karlovka Bratislava
  121:112 
11.MajBK 04 AC LB SNV - KB Slávia TU Košice
  76:69 

M-SR Juniorky
Play off
o 3. miesto
BK Slovan Bratislava (J)0
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)1
Finále
Young Angels U19 Košice (J)1
Young Angels U17 Košice (J)0
Predchádzajúce zápasy
26.MajYoung Angels U19 Košice (J) - Young Angels U17 Košice (J)
  66:63 
26.MajBK Slovan Bratislava (J) - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
  46:70 
25.MajBK Slovan Bratislava (J) - Young Angels U17 Košice (J)
  40:60 
25.MajYoung Angels U19 Košice (J) - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
  62:43 
24.MajYoung Angels U17 Košice (J) - BAM Poprad (J)
  70:32 
24.MajBK Slovan Bratislava (J) - ŠŠK Žilina - Budatín (J)
  62:33 
24.MajBK AŠK Slávia Trnava (J) - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
  46:73 
24.MajYoung Angels U19 Košice (J) - BO Spartak Myjava (J)
  115:35 

DL Kadeti
Finálový turnaj
1.ŠBK Junior Levice6
2.MBK Victoria Žilina4
3.MBA Prievidza4
4.BKM SPU Nitra4
Skupina 1-8
1.ŠBK Junior Levice26
2.MBK Victoria Žilina26
3.MBA Prievidza25
4.BKM SPU Nitra23
5.BK Inter Bratislava20
6.BBK Bánovce nad Bebravou17
7.MŠK BK Žiar nad Hronom16
8.BKM Iskra Svit15
Skupina 9-18
9.BSC YELLOW Bratislava36
10.Abovia 96 Košice32
11.MBK AŠK Slávia Trnava29
12.BSC BLUE Bratislava(MS)29
13.ŠŠK KAC Jednota Košice27
14.BK 04 AC LB SNV26
15.IMC Slovakia P. Bystrica25
16.Strojár Malacky25
17.MBK Karlovka Bratislava22
18.BK Slovenský Orol Levoča18
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina31
2.MBA Prievidza30
3.MŠK BK Žiar nad Hronom27
4.BKM Iskra Svit25
5.Abovia 96 Košice24
6.BK 04 AC LB SNV22
7.IMC Slovakia P. Bystrica21
8.ŠŠK KAC Jednota Košice20
9.BK Slovenský Orol Levoča16
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice32
2.BKM SPU Nitra30
3.BK Inter Bratislava28
4.BBK Bánovce nad Bebravou25
5.BSC YELLOW Bratislava25
6.MBK AŠK Slávia Trnava22
7.BSC BLUE Bratislava(MS)20
8.Strojár Malacky17
9.MBK Karlovka Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
19.MajMBA Prievidza - ŠBK Junior Levice
  57:63 
19.MajMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra
  77:85 
18.MajŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  71:61 
18.MajBKM SPU Nitra - MBA Prievidza
  76:91 
17.MajŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra
  85:63 
17.MajMBK Victoria Žilina - MBA Prievidza
  88:70 
5.MajBKM SPU Nitra - MŠK BK Žiar nad Hronom
  67:65 
5.MajBK Inter Bratislava - MBA Prievidza
  65:95 
5.MajBBK Bánovce nad Bebravou - BKM Iskra Svit
  77:43 
5.MajIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Karlovka Bratislava
  74:29 

DL Kadetky
Finálový turnaj - Košice
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
2.Young Angels U17 Košice5
3.Young Angels U16 Košice4
4.BK ZŠ Zvolen4
Skupina 1-8
1.Young Angels U17 Košice26
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica26
3.BK ZŠ Zvolen24
4.Young Angels U16 Košice21
5.ŠKBD Spišská Nová Ves20
6.BK Nové Mesto nad Váhom19
7.BK AŠK Slávia Trnava18
8.BAM Poprad14
Skupina 9-14
9.BKM Junior UKF Nitra20
10.BK Slovan Bratislava17
11.BK Klokani Ivanka pri Dunaji15
12.ŽBK Rožňava14
13.MBK Ružomberok14
14.BKM Žilina - Závodie10
Skupina východ
1.Young Angels U17 Košice24
2.Young Angels U16 Košice21
3.ŠKBD Spišská Nová Ves21
4.BAM Poprad17
5.MBK Ružomberok15
6.ŽBK Rožňava15
7.BKM Žilina - Závodie13
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica23
2.BK ZŠ Zvolen21
3.BK AŠK Slávia Trnava20
4.BK Nové Mesto nad Váhom20
5.BKM Junior UKF Nitra16
6.BK Slovan Bratislava14
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji12
Predchádzajúce zápasy
2.JúnBK ZŠ Zvolen - Young Angels U17 Košice
  49:57 
2.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U16 Košice
  68:38 
1.JúnYoung Angels U17 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  57:64 
1.JúnYoung Angels U16 Košice - BK ZŠ Zvolen
  57:52 
31.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK ZŠ Zvolen
  47:51 
31.MajYoung Angels U17 Košice - Young Angels U16 Košice
  66:50 
19.MajYoung Angels U16 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  65:39 
19.MajŠKBD Spišská Nová Ves - BK ZŠ Zvolen
  46:55 
19.MajBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  41:75 
19.MajYoung Angels U17 Košice - BK Nové Mesto nad Váhom
  40:52 

ŽL Starší žiaci
Finálový turnaj - Bratislava
1.BK Inter Bratislava6
2.BKM Iskra Svit A5
3.BK Lokomotíva Sereď4
4.ŠBK Junior Levice3
Skupina 1-8
1.BK Inter Bratislava28
2.BK Lokomotíva Sereď24
3.ŠBK Junior Levice22
4.BKM Iskra Svit A22
5.Abovia 96 Košice21
6.MBA Prievidza20
7.BK 04 AC LB SNV16
8.MBK Victoria Žilina15
Skupina 9-13
9.BSC Bratislava15
10.1 BK Michalovce14
11.MBK AŠK Slávia Trnava12
12.MŠK BK Žiar nad Hronom11
13.BK MŠK Kežmarok8
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit A19
2.Abovia 96 Košice18
3.MBK Victoria Žilina15
4.BK 04 AC LB SNV15
5.1 BK Michalovce13
6.BK MŠK Kežmarok10
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava24
2.BK Lokomotíva Sereď22
3.MBA Prievidza20
4.ŠBK Junior Levice18
5.MŠK BK Žiar nad Hronom16
6.BSC Bratislava13
7.MBK AŠK Slávia Trnava13
Predchádzajúce zápasy
26.MajBKM Iskra Svit A - BK Inter Bratislava
  49:90 
26.MajBK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice
  94:91 
25.MajBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
  67:64 
25.MajŠBK Junior Levice - BKM Iskra Svit A
  66:67 
24.MajBK Lokomotíva Sereď - BKM Iskra Svit A
  53:54 
24.MajBK Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice
  99:61 
12.MajBK Lokomotíva Sereď - Abovia 96 Košice
  92:87 
12.MajŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina
  96:55 
12.MajMBA Prievidza - BKM Iskra Svit A
  64:51 
12.MajBK Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNV
  97:26 

ŽL Staršie žiačky
Finálový turnaj
1.BK AŠK Slávia Trnava6
2.BK Lokomotíva Sereď5
3.Young Angels U15 Košice4
4.CBK 2004 Košice3
Skupina 1- 6
1.BK AŠK Slávia Trnava48
2.BK Lokomotíva Sereď44
3.Young Angels U15 Košice42
4.CBK 2004 Košice42
5.MBK Stará Turá40
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica32
Skupina 7-9
7.MBK Ružomberok29
8.BAM Poprad27
9.ŠKBD Spišská Nová Ves20
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava29
2.Young Angels U15 Košice27
3.CBK 2004 Košice27
4.BK Lokomotíva Sereď27
5.MBK Stará Turá26
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
7.MBK Ružomberok21
8.BAM Poprad21
9.ŠKBD Spišská Nová Ves16
Predchádzajúce zápasy
26.MajYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  45:63 
26.MajBK Lokomotíva Sereď - CBK 2004 Košice
  54:46 
25.MajBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď
  60:33 
25.MajCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice
  38:54 
24.MajBK Lokomotíva Sereď - Young Angels U15 Košice
  63:45 
24.MajBK AŠK Slávia Trnava - CBK 2004 Košice
  83:29 
12.MajBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  82:50 
12.MajBK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá
  70:57 
11.MajCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice
  32:38 
11.MajBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  81:46 

M-SR Žiaci
Finálový turnaj - Svit
1.BK Inter Bratislava10
2.BKM Istra Svit9
3.MBA Prievidza8
4.BKM SPU Nitra7
5.ŠBK Handlová A6
6.RIM Basket Košice5
Predchádzajúce zápasy
2.JúnŠBK Handlová A - BK Inter Bratislava
  38:70 
2.JúnBKM Istra Svit - RIM Basket Košice
  48:46 
2.JúnBKM SPU Nitra - MBA Prievidza
  42:56 
1.JúnRIM Basket Košice - ŠBK Handlová A
  42:46 
1.JúnMBA Prievidza - BKM Istra Svit
  42:44 
1.JúnBK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra
  48:43 
1.JúnŠBK Handlová A - MBA Prievidza
  40:68 
1.JúnBKM Istra Svit - BKM SPU Nitra
  62:58 
1.JúnRIM Basket Košice - BK Inter Bratislava
  52:64 
31.MajBKM SPU Nitra - ŠBK Handlová A
  56:47 

M-SR Žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.CBK 2005 Košice10
2.Young Angels U14 Košice9
3.BK AŠK Slávia Trnava8
4.Piešťanské Čajočky7
5.MBK Ružomberok6
6.BK Slovan Bratislava5
Predchádzajúce zápasy
2.JúnCBK 2005 Košice - Piešťanské Čajočky
  84:32 
2.JúnBK AŠK Slávia Trnava - BK Slovan Bratislava
  67:39 
2.JúnYoung Angels U14 Košice - MBK Ružomberok
  43:31 
1.JúnBK Slovan Bratislava - CBK 2005 Košice
  44:91 
1.JúnMBK Ružomberok - BK AŠK Slávia Trnava
  37:59 
1.JúnPiešťanské Čajočky - Young Angels U14 Košice
  25:70 
1.JúnCBK 2005 Košice - MBK Ružomberok
  70:24 
1.JúnBK AŠK Slávia Trnava - Young Angels U14 Košice
  36:60 
1.JúnBK Slovan Bratislava - Piešťanské Čajočky
  34:41 
31.MajYoung Angels U14 Košice - CBK 2005 Košice
  38:50 

M-SR Mladší žiaci
Finálový turnaj - Košice
1.MŠK BK Žiar nad Hronom10
2.BK Inter Bratislava9
3.MBA Prievidza8
4.BK Lokomotíva Sereď7
5.BA Čaňa6
6.ABOVIA 96 Košice5
Predchádzajúce zápasy
26.MajBK Lokomotíva Sereď - MŠK BK Žiar nad Hronom
  51:61 
26.MajMBA Prievidza - ABOVIA 96 Košice
  86:53 
26.MajBA Čaňa - BK Inter Bratislava
  60:89 
25.MajABOVIA 96 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  57:70 
25.MajMŠK BK Žiar nad Hronom - BK Inter Bratislava
  54:42 
25.MajMBA Prievidza - BA Čaňa
  75:69 
25.MajBK Inter Bratislava - ABOVIA 96 Košice
  65:34 
25.MajBK Lokomotíva Sereď - MBA Prievidza
  49:112 
25.MajBA Čaňa - MŠK BK Žiar nad Hronom
  40:51 
24.MajMBA Prievidza - BK Inter Bratislava
  67:90 

M-SR Mladšie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels YELLOW Košice10
2.MBK Ružomberok9
3.ŠBK GREEN Šamorín8
4.BK AŠK Slávia Trnava7
5.BAM Poprad6
6.Piešťanské Čajočky5
Predchádzajúce zápasy
26.MajYoung Angels YELLOW Košice - BAM Poprad
  49:45 
26.MajPiešťanské Čajočky - ŠBK GREEN Šamorín
  31:56 
26.MajBK AŠK Slávia Trnava - MBK Ružomberok
  32:45 
25.MajŠBK GREEN Šamorín - BAM Poprad
  61:56 
25.MajMBK Ružomberok - Young Angels YELLOW Košice
  38:42 
25.MajBK AŠK Slávia Trnava - Piešťanské Čajočky
  36:29 
25.MajYoung Angels YELLOW Košice - ŠBK GREEN Šamorín
  45:29 
25.MajBAM Poprad - BK AŠK Slávia Trnava
  38:43 
25.MajPiešťanské Čajočky - MBK Ružomberok
  28:45 
24.MajYoung Angels YELLOW Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  56:37 

M-SR Starší mini
Finálový turnaj - Prievidza
1.BK Inter Bratislava9
2.MBA Prievidza9
3.MŠK BK Žiar nad Hronom9
4.BSC Bratislava7
5.1 BK Michalovce6
6.BA Čaňa5
Predchádzajúce zápasy
2.JúnMBA Prievidza - MŠK BK Žiar nad Hronom
  65:48 
2.JúnBSC Bratislava - BK Inter Bratislava
  59:74 
2.Jún1 BK Michalovce - BA Čaňa
  42:41 
1.JúnBK Inter Bratislava - MBA Prievidza
  86:76 
1.JúnBA Čaňa - BSC Bratislava
  40:62 
1.JúnMŠK BK Žiar nad Hronom - 1 BK Michalovce
  69:38 
1.JúnMBA Prievidza - BA Čaňa
  59:42 
1.JúnBSC Bratislava - 1 BK Michalovce
  69:36 
1.JúnBK Inter Bratislava - MŠK BK Žiar nad Hronom
  69:71 
31.Maj1 BK Michalovce - MBA Prievidza
  44:70 

M-SR Staršie mini
Fiinálový turnaj - Šamorín
1.Young Angels BLUE Košice10
2.ŠBK Šamorín9
3.MBK Ružomberok8
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica7
5.BAM Poprad6
6.MBK Stará Turá5
Predchádzajúce zápasy
2.JúnŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  44:32 
2.JúnYoung Angels BLUE Košice - BAM Poprad
  65:14 
2.JúnMBK Stará Turá - MBK Ružomberok
  30:38 
1.JúnBAM Poprad - ŠBK Šamorín
  27:75 
1.JúnMBK Ružomberok - Young Angels BLUE Košice
  4:55 
1.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará Turá
  41:32 
1.JúnŠBK Šamorín - MBK Ružomberok
  34:22 
1.JúnYoung Angels BLUE Košice - MBK Stará Turá
  65:14 
1.JúnBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  50:64 
31.MajMBK Stará Turá - ŠBK Šamorín
  7:54 

M-SR Mladší mini
Finálový turnaj
1.BK Inter Bratislava10
2.MBA Prievidza9
3.BSC Bratislava8
4.AKAPO Lučenec7
5.ŠBK GALAXY yellow Košice6
6.ŠBK GALAXY orange Košice5
Predchádzajúce zápasy
9.JúnŠBK GALAXY yellow Košice - MBA Prievidza
  30:48 
9.JúnBK Inter Bratislava - ŠBK GALAXY orange Košice
  77:41 
9.JúnBSC Bratislava - AKAPO Lučenec
  54:48 
8.JúnŠBK GALAXY orange Košice - ŠBK GALAXY yellow Košice
  36:48 
8.JúnAKAPO Lučenec - BK Inter Bratislava
  32:73 
8.JúnMBA Prievidza - BSC Bratislava
  49:47 
8.JúnŠBK GALAXY yellow Košice - AKAPO Lučenec
  43:63 
8.JúnBK Inter Bratislava - BSC Bratislava
  78:48 
8.JúnŠBK GALAXY orange Košice - MBA Prievidza
  20:66 
7.JúnBSC Bratislava - ŠBK GALAXY yellow Košice
  67:32 

M-SR Mladšie mini
Finálový turnaj - Žilina
1.Young Angels YELLOW Košice10
2.ŠBK Šamorín9
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica8
4.CBK 2008 Košice7
5.BKM Žilina-Závodie6
6.BK Klokani Ivanka priDunaji5
Predchádzajúce zápasy
9.JúnBKM Žilina-Závodie - ŠBK Šamorín
  38:65 
9.JúnCBK 2008 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  21:26 
9.JúnYoung Angels YELLOW Košice - BK Klokani Ivanka priDunaji
  66:15 
8.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Žilina-Závodie
  48:41 
8.JúnBK Klokani Ivanka priDunaji - CBK 2008 Košice
  30:63 
8.JúnŠBK Šamorín - Young Angels YELLOW Košice
  46:66 
8.JúnBKM Žilina-Závodie - BK Klokani Ivanka priDunaji
  44:32 
8.JúnCBK 2008 Košice - Young Angels YELLOW Košice
  5:55 
8.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín
  20:55 
7.JúnYoung Angels YELLOW Košice - BKM Žilina-Závodie
  64:13 


Prehľad súťaží