Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2018-2019
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit222          1. Smith Arik D´MarcusBK Inter Bratislava26
  2. Derksen Timothy BoBC Prievidza200          2. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec25
  3. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec195          3. Derksen Timothy BoBC Prievidza25
  4. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno191          4. Avramović SašaIskra Svit24
  5. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti183          5. Scott Julian JosefBC Prievidza23
  6. Rožánek RóbertPP & TV Raj Žilina177          6. Fusek MichaelBK Inter Bratislava23
  7. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina161          7. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina22
  8. Guillory Andrew O´NealIskra Svit158          8. Rožánek RóbertPP & TV Raj Žilina22
  9. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina157
  10. Griffin jr Johnny AlonzoBKM Lučenec155
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Guillory Andrew O´NealIskra Svit250          1. Fusek MichaelBK Inter Bratislava35
  2. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno237          2. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec29
  3. Shelton Othniel AkeemBKM Lučenec220          3. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina27
  4. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti218          4. Derksen Timothy BoBC Prievidza27
  5. Derksen Timothy BoBC Prievidza216          5. Delič NenadMBK Rieker COM-therm Komárno26
  6. Avramović SašaIskra Svit209          6. Guillory Andrew O´NealIskra Svit26
  7. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina195          7. Dickson Kwame DeandrePP & TV Raj Žilina26
  8. Griffin jr Johnny AlonzoBKM Lučenec195          8. Nottage Eric EugeneBK 04 AC LB SNV26
  9. Merešš JakubPP & TV Raj Žilina193          9. Davis-Smith Steven LeeBK Levickí Patrioti26
  10. Davis Deandre DevonteIskra Svit190

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Sujová TimeaŠBK Šamorín175          1. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok28
  2. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok155          2. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok23
  3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín144          3. Lubin JessicaPiešťanské Čajky22
  4. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok137          4. Sujová TimeaŠBK Šamorín22
  5. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok122          5. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín21
  6. Lubin JessicaPiešťanské Čajky112          6. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok21
  7. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok104          7. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky19
  8. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice103          8. Machalová MartinaYOUNG ANGELS Košice19
  9. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky99          9. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok18
  10. Mištinová MiroslavaMBK Ružomberok97
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok205          1. Jeffery Janeesa DesireeMBK Ružomberok34
  2. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín186          2. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok33
  3. Šikšniúte EgleMBK Ružomberok181          3. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky28
  4. Sujová TimeaŠBK Šamorín166          4. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín27
  5. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok153          5. Ellenberg-Wiley Aaryn Deje MBK Ružomberok26
  6. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky147          6. Lubin JessicaPiešťanské Čajky25
  7. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok146          7. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok23
  8. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice134          8. Moravčíková AlicaMBK Ružomberok21
  9. Lubin JessicaPiešťanské Čajky127          9. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky21
  10. Blanárová DenisaYOUNG ANGELS Košice125          10. Logic Samantha RaeYOUNG ANGELS Košice21

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica157          1. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava31
  2. Lehotský MariánBK Dolný Kubín155          2. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B31
  3. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava128          3. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka31
  4. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B126          4. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom30
  5. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica122          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice28
  6. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom113          6. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka27
  7. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina112          7. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B27
  8. Gajan TomášPU Prešov ISKRA Svit B107          8. Dobrotka AdamVŠEMvs Karlovka Bratislava B25
  9. Duda FilipKB Slávia TU Košice106          9. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina25
  10. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B104          10. Ivan MarekPU Prešov ISKRA Svit B25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica230          1. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica36
  2. Lehotský MariánBK Dolný Kubín198          2. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice34
  3. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica167          3. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina34
  4. Bizub MartinPU Prešov ISKRA Svit B150          4. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom32
  5. Duda FilipKB Slávia TU Košice141          5. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava32
  6. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B131          6. Monček AdamKB Slávia TU Košice31
  7. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava131          7. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka31
  8. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina131          8. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B31
  9. Mokráň JakubMŠK BK Žiar nad Hronom123          9. Rendla MarošŠKP BBC Banská Bystrica30
  10. Bečarik ŠtefanBK Slovenský Orol Levoča115          10. Boroň TomášAcademic ŽU Žilina30

1 Liga ženy, Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE264          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE29
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov209          2. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)29
  3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)185          3. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica28
  4. Riecka AlexandraDubček Bratislava155          4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen26
  5. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov147          5. Balážová SophiaBK ZŠ Zvolen24
  6. Mikovčáková DianaYoung Angels U19 Košice (J)135          6. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen24
  7. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava (J)132          7. Mikovčáková DianaYoung Angels U19 Košice (J)24
  8. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen127          8. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá24
  9. Kankríniová JanaMBK Ružomberok126          9. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov23
  10. Čatlošová TimeaYoung Angels U19 Košice (J)125          10. Rafanidesová SandraBK ŠK UMB Banská Bystrica22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov389          1. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov44
  2. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE342          2. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica41
  3. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov261          3. Sýkorová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  4. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov248          4. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  5. Urbanová DominikaYoung Angels U19 Košice (J)194          5. Machalová MartinaYoung Angels U19 Košice (J)37
  6. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)192          6. Krč - Turbová LuciaMBK Stará Turá35
  7. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE186          7. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov31
  8. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov169          8. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice (J)30
  9. Čatlošová TimeaYoung Angels U19 Košice (J)166          9. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov30
  10. Stollárová TeréziaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE165          10. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Monček AdamKB Slávia TU Košice281          1. Láštic JurajBKM SPU Nitra33
  2. Rozenberg RóbertMBA Prievidza273          2. Monček AdamKB Slávia TU Košice32
  3. Kincel Samuel1 BK Michalovce267          3. Rozenberg RóbertMBA Prievidza31
  4. Danielič MartinŠBK Junior Levice257          4. Volárik SamuelŠBK Junior Levice30
  5. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV251          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice30
  6. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina248          6. Orihel MarekIMC Slovakia P. Bystrica30
  7. Volárik SamuelŠBK Junior Levice245          7. Kubaský DanielBKM Iskra Svit29
  8. Bartuš FilipMBK Handlová227          8. Danielič MartinŠBK Junior Levice28
  9. Pirkovský Martin1 BK Michalovce222          9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV28
  10. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina210          10. Erben DávidMBK Victoria Žilina27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB Slávia TU Košice417          1. Monček AdamKB Slávia TU Košice48
  2. Kincel Samuel1 BK Michalovce398          2. Volárik SamuelŠBK Junior Levice40
  3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice327          3. Kincel Samuel1 BK Michalovce40
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV314          4. Erben DávidMBK Victoria Žilina39
  5. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina304          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice36
  6. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina303          6. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV35
  7. Danielič MartinŠBK Junior Levice273          7. Láštic JurajBKM SPU Nitra35
  8. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica269          8. Kubaský DanielBKM Iskra Svit34
  9. Rozenberg RóbertMBA Prievidza252          9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina34
  10. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica240          10. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica32

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Špaňo DominikŠBK Junior Levice255          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom43
  2. Szabó SamuelŠBK Junior Levice222          2. Hronský MatúšMBA Prievidza37
  3. Lukáč PatrikMBA Prievidza212          3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina37
  4. Foltín MarekBKM SPU Nitra193          4. Špaňo DominikŠBK Junior Levice36
  5. Chaban DanielŠBK Junior Levice186          5. Malovec MatúšBK Inter Bratislava31
  6. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina185          6. Szabó SamuelŠBK Junior Levice29
  7. Köröš AdamAbovia 96 Košice180          7. Schnierer MarekMBA Prievidza29
  8. Jancusko RichardBBK Bánovce nad Bebravou175          8. Lukáč PatrikMBA Prievidza28
  9. Lörinc RichardŠBK Junior Levice174          9. Foltín MarekBKM SPU Nitra26
  10. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou174          10. Petrovič DamirBKM SPU Nitra26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Szabó SamuelŠBK Junior Levice312          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina54
  2. Lörinc RichardŠBK Junior Levice299          2. Hronský MatúšMBA Prievidza51
  3. Chaban DanielŠBK Junior Levice297          3. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom46
  4. Špaňo DominikŠBK Junior Levice290          4. Malovec MatúšBK Inter Bratislava42
  5. Foltín MarekBKM SPU Nitra277          5. Špaňo DominikŠBK Junior Levice41
  6. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina271          6. Szabó SamuelŠBK Junior Levice41
  7. Lukáč PatrikMBA Prievidza252          7. Chaban DanielŠBK Junior Levice40
  8. Matuška MaximMBA Prievidza231          8. Lörinc RichardŠBK Junior Levice38
  9. Köröš AdamAbovia 96 Košice213          9. Foltín MarekBKM SPU Nitra38
  10. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou202          10. Matuška MaximMBA Prievidza34

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen187          1. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice32
  2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava184          2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava28
  3. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok154          3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice28
  4. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra143          4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen24
  5. Kmetoniová EmmaBAM Poprad130          5. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra23
  6. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen117          6. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves23
  7. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava112          7. Kolesárová BarboraYoung Angels U17 Košice22
  8. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava111          8. Erdélyiová AlexandraYoung Angels U16 Košice22
  9. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice107          9. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra21
  10. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves99          10. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen264          1. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice47
  2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava213          2. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice35
  3. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava165          3. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica35
  4. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice158          4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen34
  5. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava150          5. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava33
  6. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen132          6. Schreiberová TerezaYoung Angels U17 Košice30
  7. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice124          7. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava28
  8. Oborilová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica123          8. Ištoňová MiriamYoung Angels U17 Košice27
  9. Schreiberová TerezaYoung Angels U17 Košice117          9. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves27
  10. Brázdilová TerezaBKM Junior UKF Nitra115

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A204          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A47
  2. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom186          2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice45
  3. Šedivý MartinAbovia 96 Košice169          3. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď40
  4. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď154          4. Hasaj TomášBK 04 AC LB SNV35
  5. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď150          5. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď35
  6. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina145          6. Malovec TimotejBK Inter Bratislava33
  7. Róka AlexBK Inter Bratislava141          7. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina32
  8. Slamka MartinŠBK Junior Levice128          8. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom32
  9. Malovec TimotejBK Inter Bratislava122          9. Kabina KrištofMBA Prievidza30
  10. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice122          10. Solčánsky SamuelŠBK Junior Levice30
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď257          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď68
  2. Malovec TimotejBK Inter Bratislava243          2. Malovec TimotejBK Inter Bratislava66
  3. Misal SamuelBKM Iskra Svit A234          3. Koller MartinBK Inter Bratislava64
  4. Koller MartinBK Inter Bratislava233          4. Misal SamuelBKM Iskra Svit A54
  5. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom228          5. Šedivý MartinAbovia 96 Košice52
  6. Róka AlexBK Inter Bratislava221          6. Boros ZsoltBK Inter Bratislava48
  7. Boros ZsoltBK Inter Bratislava211          7. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava48
  8. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď204          8. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď46
  9. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď204          9. Róka AlexBK Inter Bratislava45
  10. Šedivý MartinAbovia 96 Košice197          10. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď45

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica177          1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica34
  2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava126          2. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava30
  3. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad105          3. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď23
  4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď105          4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď23
  5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď101          5. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď21
  6. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď93          6. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava21
  7. Nagyová EmaBK ŠKP 08 Banská Bystrica93          7. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves21
  8. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava88          8. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď21
  9. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava87          9. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava21
  10. Kubíková NicolMBK Ružomberok86          10. Erdélyiová AlexandraYoung Angels U15 Košice20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď173          1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď37
  2. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica148          2. Paulovičová ŽofiaYoung Angels U15 Košice36
  3. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava148          3. Majerová SáraBK AŠK Slávia Trnava35
  4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď139          4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď33
  5. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď139          5. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava33
  6. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď137          6. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď32
  7. Valová MagdalénaBK AŠK Slávia Trnava136          7. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď31
  8. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď117          8. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď28
  9. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava114          9. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica28
  10. Jančovičová PetraBK AŠK Slávia Trnava95          10. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava28

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina395          1. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom42
  2. Chaban DanielŠBK Junior Levice364          2. Misal SamuelBKM Iskra Svit A33
  3. Lukáč PatrikMBA Prievidza355          3. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica33
  4. Špaňo DominikŠBK Junior Levice337          4. Krajčovič AlexMBK Victoria Žilina32
  5. Szabó SamuelŠBK Junior Levice305          5. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom32
  6. Danielič MartinBKM SPU Nitra304          6. Malovec MatúšBK Inter Bratislava31
  7. Monček AdamKB Slávia TU Košice297          7. Hanusek MarekBK ŠKP Štart Bratislava31
  8. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)283          8. Rozenberg RóbertMBA Prievidza31
  9. Foltín MarekBKM SPU Nitra277          9. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka Bratislava B31
  10. Láštic JurajBKM SPU Nitra276
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina575          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď55
  2. Chaban DanielŠBK Junior Levice501          2. Monček AdamKB Slávia TU Košice46
  3. Monček AdamKB Slávia TU Košice456          3. Malovec TimotejBK Inter Bratislava46
  4. Szabó SamuelŠBK Junior Levice441          4. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom45
  5. Lukáč PatrikMBA Prievidza399          5. Minarovjech JurajBK Inter Bratislava44
  6. Kincel Samuel1 BK Michalovce398          6. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov44
  7. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov389          7. Koller MartinBK Inter Bratislava43
  8. Lörinc RichardŠBK Junior Levice376          8. Malovec MatúšBK Inter Bratislava42
  9. Foltín MarekBKM SPU Nitra375          9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina41
  10. Špaňo DominikŠBK Junior Levice366          10. Antalecová AvaBK ŠK UMB Banská Bystrica41