Prehľad basketbalových štatistík ročník 2017-2018

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2017-2018
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit255          1. Avramović SašaIskra Svit31
  2. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina220          2. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava28
  3. Radonjić MarkoIskra Svit185          3. Rožánek RóbertPP TV Raj Žilina25
  4. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno183          4. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina24
  5. Rožánek RóbertPP TV Raj Žilina175          5. L´Africain Michael Drew GibsonBK 04 AC LB SNV24
  6. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava165          6. Stamenković SvetozarKB Košice A23
  7. Fletcher Rahmon Lewis DouglasKB Košice A154          7. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno23
  8. Sedmák PeterKB Košice A153          8. Baťka MichalBK Inter Bratislava23
  9. Stamenković SvetozarKB Košice A153          9. Lošonský PavolIskra Svit23
  10. Sitton Grant JohnBC Prievidza148          10. Martin Ryan OneilBC Prievidza23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit256          1. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza31
  2. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno222          2. Stamenković SvetozarKB Košice A31
  3. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina210          3. Avramović SašaIskra Svit31
  4. Radonjić MarkoIskra Svit208          4. Lošonský PavolIskra Svit31
  5. Stamenković SvetozarKB Košice A204          5. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava30
  6. Holcomb Marvin Brandon PP TV Raj Žilina195          6. Baťka MichalBK Inter Bratislava30
  7. Jackson Anthony JicamaIskra Svit183          7. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno28
  8. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza182          8. Tomić BobanMBK Rieker Com-therm Komárno28
  9. Baťka MichalBK Inter Bratislava181          9. Bojanovský BorisBK Levickí Patrioti A27
  10. Glasgow jr Rodney F AugustusBC Prievidza180          10. Barać NemanjaBK Inter Bratislava27

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice104          1. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky26
  2. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice101          2. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice24
  3. Beronja MirjanaŠBK Šamorín96          3. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice24
  4. Hašková AlexandraŠBK Šamorín91          4. Páleníková TeréziaPiešťanské Čajky22
  5. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice80          5. Brown Cassandra SidneyMBK Ružomberok21
  6. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice77          6. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice20
  7. Slezáriková LenkaŠBK Šamorín76          7. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice19
  8. Drobná DominikaBAM Poprad74          8. Hadačová LuciaBAM Poprad18
  9. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad73          9. Belušová AlexandraMBK Ružomberok18
  10. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok73          10. Bozóki BettinaMBK Ružomberok18
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice159          1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice39
  2. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice142          2. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice34
  3. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice122          3. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice32
  4. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice112          4. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky28
  5. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice100          5. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice27
  6. Hadačová LuciaBAM Poprad90          6. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky25
  7. Bozóki BettinaMBK Ružomberok89          7. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice25
  8. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok87          8. Zohnová KateřinaPiešťanské Čajky24
  9. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad86          9. Páleníková TeréziaPiešťanské Čajky24
  10. Slezáriková LenkaŠBK Šamorín83          10. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice23

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava128          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina54
  2. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava128          2. Smatana JakubIMC Slovakia P.Bystrica34
  3. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka115          3. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava32
  4. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina108          4. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka BA B30
  5. Otčenáš MarekBK ŠKP Štart Bratislava102          5. Siládi MatejŠKP BBC B.Bystrica30
  6. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka BA B99          6. Duda FilipKB TU Košice29
  7. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica99          7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica27
  8. Sarna PatrikBKM Lučenec89          8. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica27
  9. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka88          9. Dolník MichalBK MŠK Žiar nad Hronom26
  10. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka83          10. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka26
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava165          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina56
  2. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava138          2. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B48
  3. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica137          3. Siládi MatejŠKP BBC B.Bystrica36
  4. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka121          4. Smatana JakubIMC Slovakia P.Bystrica35
  5. Otčenáš MarekBK ŠKP Štart Bratislava116          5. Duda FilipKB TU Košice34
  6. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina112          6. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica33
  7. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka107          7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica33
  8. Rozim RobertŠKP BBC B.Bystrica104          8. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica33
  9. Sarna PatrikBKM Lučenec95          9. Dolník MichalBK MŠK Žiar nad Hronom33
  10. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica94          10. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava33

Juniorky, 1 Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE178          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE32
  2. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE129          2. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava27
  3. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava125          3. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE27
  4. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE119          4. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE23
  5. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava103          5. Mackulínová MiriamaMBK Stará Turá23
  6. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov95          6. Moravčíková AdrianaMBK Stará Turá23
  7. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava95          7. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava22
  8. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov91          8. Rafanidesová SandraBK ZŠ Zvolen22
  9. Šimková KarolínaŽBK Rožňava89          9. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Yellow KE22
  10. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Yellow KE88
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE207          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE37
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov185          2. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava33
  3. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE155          3. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE32
  4. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE152          4. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE30
  5. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava152          5. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE30
  6. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov144          6. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov29
  7. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE136          7. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov29
  8. Petrušová VeronikaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE136          8. Kubalová Makková NinaMBK Stará Turá28
  9. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov122          9. Burdová TerezaYoung Angels Blue KE28
  10. Šimková KarolínaŽBK Rožňava120

ASWBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen40          1. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen18
  2. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen39          2. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen15
  3. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen36          3. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen14
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen36          4. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica13
  5. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen36          5. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  6. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica34          6. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen12
  7. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen33          7. Mrváňová Katarína NinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  8. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen32          8. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen12
  9. Mrváňová Katarína NinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica30          9. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen11
  10. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica29          10. Jobová MartinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica11
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen67          1. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen19
  2. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen50          2. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen17
  3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen44          3. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica17
  4. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica40          4. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen17
  5. Kohútová TimeaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica39          5. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen17
  6. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen38          6. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen13
  7. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen32          7. Bošňovičová BarboraBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  8. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen31          8. Kohútová TimeaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  9. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen31          9. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen12
  10. Bošňovičová BarboraBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica28          10. Kohútová HenrietaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica11

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice132          1. Mokráň JakubMBA Prievidza38
  2. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica108          2. Krebes EnricoKB TU Košice33
  3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice104          3. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica33
  4. Adámik PatrikŠBK Junior Levice96          4. Danielič MartinŠBK Junior Levice32
  5. Danielič MartinŠBK Junior Levice95          5. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica32
  6. Pirkovský Martin1 BK Michalovce94          6. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava30
  7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica92          7. Bizub MartinBKM Iskra Svit30
  8. Kobulnický JakubBK 04 AC LB SNV89          8. Monček AdamKB TU Košice30
  9. Mišinský ErikKB TU Košice89          9. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV29
  10. Hebibi SamirMBK Victoria Žilina88          10. Volárik SamuelŠBK Junior Levice29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice176          1. Mokráň JakubMBA Prievidza59
  2. Volárik SamuelŠBK Junior Levice176          2. Volárik SamuelŠBK Junior Levice49
  3. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica164          3. Mýtnik DominikBKM Iskra Svit41
  4. Kobulnický JakubBK 04 AC LB SNV129          4. Monček AdamKB TU Košice40
  5. Baňas JakubBKM Iskra Svit111          5. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica38
  6. Danielič MartinŠBK Junior Levice108          6. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica37
  7. Siládi MatejŠKP BBC Banská Bystrica102          7. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV37
  8. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica99          8. Danielič MartinŠBK Junior Levice37
  9. Kincel Samuel1 BK Michalovce95          9. Krebes EnricoKB TU Košice36
  10. Mokráň JakubMBA Prievidza95          10. Bizub MartinBKM Iskra Svit35

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď161          1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica34
  2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica134          2. Špaňo DominikŠBK Junior Levice34
  3. Špaňo DominikŠBK Junior Levice131          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď33
  4. Lukáč PatrikMBA Prievidza129          4. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava32
  5. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava128          5. Kubaský DanielBKM Iskra Svit28
  6. Konc AdamBKM SPU Nitra119          6. Konc AdamBKM SPU Nitra28
  7. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď114          7. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina28
  8. Václav SamuelMBK Liptovský Mikuláš113          8. Chaban DanielŠBK Junior Levice27
  9. Chaban DanielŠBK Junior Levice112          9. Lukáč PatrikMBA Prievidza27
  10. Foltín LukášBKM SPU Nitra104          10. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica206          1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica52
  2. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď186          2. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava43
  3. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava171          3. Chaban DanielŠBK Junior Levice40
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice164          4. Kubaský DanielBKM Iskra Svit39
  5. Foltín LukášBKM SPU Nitra147          5. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď39
  6. Konc AdamBKM SPU Nitra146          6. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina36
  7. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď139          7. Konc AdamBKM SPU Nitra35
  8. Špaňo DominikŠBK Junior Levice134          8. Špaňo DominikŠBK Junior Levice35
  9. Václav SamuelMBK Liptovský Mikuláš125          9. Erben DávidMBK Victoria Žilina34
  10. Erben DávidMBK Victoria Žilina116          10. Dzugas RichardBK 04 AC LB SNV32

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen187          1. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice29
  2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava148          2. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica28
  3. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica131          3. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen26
  4. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji121          4. Barboričová SofiaBAM Poprad26
  5. Zaťková TerezaBK Lokomotíva Sereď120          5. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava25
  6. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava B115          6. Rodáková EmaBAM Poprad25
  7. Kurová LuciaBK Petržalka106          7. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji24
  8. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A105          8. Zaťková TerezaBK Lokomotíva Sereď22
  9. Barboričová SofiaBAM Poprad97          9. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A22
  10. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď93          10. Kolesárová BarboraYoung Angels Košice22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen238          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels Košice35
  2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava181          2. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica34
  3. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica152          3. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice34
  4. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica139          4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen33
  5. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A138          5. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava31
  6. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď129          6. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica30
  7. Barillová KatarínaBAM Poprad128          7. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A29
  8. Burianová VanesaBK AŠK Slávia Trnava A119          8. Barillová KatarínaBAM Poprad29
  9. Schreiberová TerezaYoung Angels Košice114          9. Rodáková EmaBAM Poprad28
  10. Zaťková TerezaBK Lokomotíva Sereď110          10. Bohušová BarboraYoung Angels Košice27

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ďuriš AdriánIMC Slovakia P.Bystrica109          1. Brugoš MatejBKM Iskra Svit43
  2. Bielik MartinŠBK Junior Levice108          2. Kiss TomášBKM SPU Nitra (ms)35
  3. Bílý LukášBSC Bratislava100          3. Misal SamuelBKM Iskra Svit35
  4. Misal SamuelBKM Iskra Svit96          4. Horák MatúšBKM Iskra Svit32
  5. Arpáš RenéBKM SPU Nitra (ms)94          5. Köröš AdamABOVIA 96 Košice31
  6. Szabó SamuelŠBK Junior Levice92          6. Zimmermann RichardBK 04 AC LB SNV31
  7. Bakoš FilipMBA Prievidza89          7. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice31
  8. Bílý DavidBSC Bratislava85          8. Strážik MartinBK 04 AC LB SNV31
  9. Horák MatúšBKM Iskra Svit85          9. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou30
  10. Köröš AdamABOVIA 96 Košice85          10. Ďuriš AdriánIMC Slovakia P.Bystrica30
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Szabó SamuelŠBK Junior Levice163          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit49
  2. Misal SamuelBKM Iskra Svit137          2. Brugoš MatejBKM Iskra Svit48
  3. Bílý LukášBSC Bratislava134          3. Szabó SamuelŠBK Junior Levice48
  4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina119          4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina45
  5. Köröš AdamABOVIA 96 Košice105          5. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou40
  6. Bakoš FilipMBA Prievidza102          6. Köröš AdamABOVIA 96 Košice39
  7. Bílý DavidBSC Bratislava91          7. Malovec MatúšBK Inter Bratislava38
  8. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou91          8. Erben TomášMBK Victoria Žilina37
  9. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice90          9. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice34
  10. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou88          10. Strážik MartinBK 04 AC LB SNV34

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)229          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)45
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji187          2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji37
  3. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica148          3. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom36
  4. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra137          4. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  5. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra132          5. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra27
  6. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (ms)121          6. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra25
  7. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom121          7. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá25
  8. Hulíková KristínaŠŠK Union Press KE112          8. Hulíková KristínaŠŠK Union Press KE24
  9. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá93          9. Vojteková NatáliaBK Nové Mesto nad Váhom24
  10. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves85          10. Erdélyiová AlexandraYoung Angels 2004 Košice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)289          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (ms)57
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji235          2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji46
  3. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra188          3. Holomaniová KarinYoung Angels 2004 Košice35
  4. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (ms)125          4. Jarošová KamilaŠBK Spišská Nová Ves35
  5. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá118          5. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra34
  6. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen (ms)111          6. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá31
  7. Filická NatáliaYoung Angels 2003 Košice105          7. Filická NatáliaYoung Angels 2003 Košice31
  8. Paulovičová ŽofiaBK Nové Mesto nad Váhom103          8. Majorošová NinaYoung Angels 2003 Košice30
  9. Viglaská KristínaŽBK Rožňava102          9. Holíková ErikaBK ZŠ Zvolen (ms)29
  10. Uharčeková AlexandraŽBK Rožňava101          10. Kupčová LuciaYoung Angels 2003 Košice29

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen416          1. Brugoš MatejBKM Iskra Svit43
  2. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina283          2. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom36
  3. Avramović SašaIskra Svit255          3. Kiss TomášBKM SPU Nitra35
  4. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji252          4. Misal SamuelBKM Iskra Svit35
  5. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina220          5. Smatana JakubIMC Slovakia P.Bystrica34
  6. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen206          6. Mokráň JakubMBA Prievidza34
  7. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica201          7. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen34
  8. Monček AdamKB TU Košice196          8. Danielič MartinŠBK Junior Levice32
  9. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď192          9. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica32
  10. Radonjić MarkoIskra Svit185          10. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava32
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen527          1. Mokráň JakubMBA Prievidza51
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji332          2. Misal SamuelBKM Iskra Svit49
  3. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica291          3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice49
  4. Avramović SašaIskra Svit256          4. Brugoš MatejBKM Iskra Svit48
  5. Monček AdamKB TU Košice251          5. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B48
  6. Chaban DanielŠBK Junior Levice243          6. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen43
  7. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina233          7. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava43
  8. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno222          8. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica41
  9. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď214          9. Szabó SamuelŠBK Junior Levice41
  10. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A210          10. Mýtnik DominikBKM Iskra Svit41