Prehľad basketbalových štatistík ročník 2018-2019

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2018-2019
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina63          1. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina31
  2. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica47
  3. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina46
  4. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica38
  5. Líška MarekAcademic ŽU Žilina34
  6. Muránsky JakubŠKP BBC Banská Bystrica33
  7. Kolečanyi StanislavBK Slovenský Orol Levoča30
  8. Petrovič AdamBK Slovenský Orol Levoča30
  9. Valach MichalVŠEMvs Karlovka Bratislava B28
  10. Bečarik ŠtefanBK Slovenský Orol Levoča27
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina86          1. Ďuriš ŠimonAcademic ŽU Žilina42
  2. Vojtek JozefŠKP BBC Banská Bystrica67          2. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina34
  3. Mátych BranislavAcademic ŽU Žilina62
  4. Líška MarekAcademic ŽU Žilina49
  5. Koczkáš BranislavŠKP BBC Banská Bystrica45
  6. Hegedüš ŠtefanKB Slávia TU Košice40
  7. Bečarik ŠtefanBK Slovenský Orol Levoča36
  8. Švarc MartinŠKP BBC Banská Bystrica32
  9. Petrovič AdamBK Slovenský Orol Levoča32
  10. Rendla MarošŠKP BBC Banská Bystrica27

1 Liga ženy, Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE88          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE37
  2. Riecka AlexandraDubček Bratislava88          2. Riecka AlexandraDubček Bratislava29
  3. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava (J)64          3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen26
  4. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen62          4. Balážová SophiaBK ZŠ Zvolen25
  5. Kankríniová JanaMBK Ružomberok52          5. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava24
  6. Šeligová BarboraDubček Bratislava50          6. Šimková KristínaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE24
  7. Kaliuzhna AnnaYoung Angels U17 Košice (J)49          7. Kristlová Vanda MáriaYoung Angels U17 Košice (J)23
  8. Didová BarboraBAM Poprad (J)48          8. Mikovčáková DianaYoung Angels U19 Košice (J)23
  9. Hudáková AlexandraImprove your basket Loko Sereď (J)48
  10. Kolesárová BarboraYoung Angels U17 Košice (J)48
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE129          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE55
  2. Riecka AlexandraDubček Bratislava94          2. Sýkorová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44
  3. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE76          3. Šimková KristínaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE38
  4. Šeligová BarboraDubček Bratislava68          4. Krištofová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE33
  5. Kankríniová JanaMBK Ružomberok68          5. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov32
  6. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen66          6. Desiatniková JúliaTYDAM UPJŠ Košice32
  7. Bertovič-Mračková PavlaDubček Bratislava66          7. Krajčovičová MonikaDubček Bratislava32
  8. Sýkorová MiroslavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE65          8. Riecka AlexandraDubček Bratislava31
  9. Hudáková AlexandraImprove your basket Loko Sereď (J)64
  10. Havranová ViktóriaMBK Ružomberok59

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza126          1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza35
  2. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV103          2. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica31
  3. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV98          3. Láštic JurajBKM SPU Nitra31
  4. Monček AdamKB Slávia TU Košice89          4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV30
  5. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina85          5. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice27
  6. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice72          6. Monček AdamKB Slávia TU Košice27
  7. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica70          7. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV26
  8. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica65          8. Kubovič JozefMBK Handlová26
  9. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina65          9. Kincel Samuel1 BK Michalovce25
  10. Hromada BranislavMBA Prievidza60          10. Magušín RichardBKM SPU Nitra25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB Slávia TU Košice130          1. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica41
  2. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV117          2. Monček AdamKB Slávia TU Košice40
  3. Rozenberg RóbertMBA Prievidza112          3. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice37
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV111          4. Kubovič JozefMBK Handlová36
  5. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina106          5. Láštic JurajBKM SPU Nitra35
  6. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice96          6. Kincel Samuel1 BK Michalovce35
  7. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina88          7. Hronský MatúšMBA Prievidza35
  8. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica86          8. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV33
  9. Krčmárik AdamIMC Slovakia P. Bystrica85          9. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV31
  10. Mišinský ErikKB Slávia TU Košice79          10. Rozenberg RóbertMBA Prievidza31

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Foltín MarekBKM SPU Nitra85          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina46
  2. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou61          2. Hronský MatúšMBA Prievidza38
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina60          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza36
  4. Mihálik SamuelBKM SPU Nitra59          4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina33
  5. Suláni MartinBKM SPU Nitra59          5. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou32
  6. Jancusko RichardBBK Bánovce nad Bebravou53          6. Matuška MaximMBA Prievidza31
  7. Arpáš RenéBKM SPU Nitra50
  8. Petrovič DamirBKM SPU Nitra49
  9. Hronský MatúšMBA Prievidza45
  10. Lukáč PatrikMBA Prievidza39
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Foltín MarekBKM SPU Nitra137          1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina70
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina91          2. Akantis FilipMBK Victoria Žilina60
  3. Suláni MartinBKM SPU Nitra86          3. Hronský MatúšMBA Prievidza52
  4. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou68          4. Matuška MaximMBA Prievidza52
  5. Akantis FilipMBK Victoria Žilina67          5. Lukáč PatrikMBA Prievidza47
  6. Mihálik SamuelBKM SPU Nitra67          6. Foltín MarekBKM SPU Nitra47
  7. Hronský MatúšMBA Prievidza61
  8. Arpáš RenéBKM SPU Nitra60
  9. Matuška MaximMBA Prievidza57
  10. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou55

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava48          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava33
  2. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves45          2. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok26
  3. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves45          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves25
  4. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji44          4. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  5. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji41          5. Ostrovská ZuzanaBK Nové Mesto nad Váhom23
  6. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok40          6. Vandlíková TerezaBK Nové Mesto nad Váhom21
  7. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava38          7. Malková NatáliaBK Nové Mesto nad Váhom20
  8. Szabóvá VanesaBK Slovan Bratislava36          8. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava20
  9. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava32          9. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves20
  10. Hrušovská ViktóriaŠKBD Spišská Nová Ves31          10. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava65          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava41
  2. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves62          2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava39
  3. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava60          3. Dulovičová EmmaŠKBD Spišská Nová Ves35
  4. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji55          4. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava29
  5. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves53          5. Lackóová Natália PetraBK Klokani Ivanka pri Dunaji27
  6. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava45          6. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok26
  7. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji41          7. Danišková GrétaBK Slovan Bratislava25
  8. Šabíková KláraBK Slovan Bratislava40          8. Jarošová KamilaŠKBD Spišská Nová Ves24
  9. Kubáňová DorotaMBK Ružomberok40          9. Rožňovcová JanaBK Klokani Ivanka pri Dunaji23
  10. Szabóvá VanesaBK Slovan Bratislava36          10. Vandlíková TerezaBK Nové Mesto nad Váhom22

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Šedivý MartinAbovia 96 Košice70          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A57
  2. Misal SamuelBKM Iskra Svit A68          2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice55
  3. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom64          3. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď44
  4. Horák JurajBKM Iskra Svit A55          4. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom43
  5. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď51          5. Horák JurajBKM Iskra Svit A43
  6. Haus AdamAbovia 96 Košice31
  7. Pavlech FilipBK Lokomotíva Sereď29
  8. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď27
  9. Bolf SamuelBSC Bratislava25
  10. Košťál MartinAbovia 96 Košice24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A89          1. Misal SamuelBKM Iskra Svit A75
  2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď78          2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď68
  3. Šedivý MartinAbovia 96 Košice76          3. Šedivý MartinAbovia 96 Košice59
  4. Horák JurajBKM Iskra Svit A75          4. Horák JurajBKM Iskra Svit A59
  5. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom72          5. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom49
  6. Pavlech FilipBK Lokomotíva Sereď41
  7. Košťál MartinAbovia 96 Košice36
  8. Zlocha JozefBK Lokomotíva Sereď36
  9. Kiss TiborBK Lokomotíva Sereď33
  10. Kapustík OndrejBK Lokomotíva Sereď29

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica80          1. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica40
  2. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď58          2. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves30
  3. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad52          3. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice28
  4. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď47          4. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď25
  5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď47          5. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad22
  6. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď43          6. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď22
  7. Kubíková NicolMBK Ružomberok37          7. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď21
  8. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves34          8. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď21
  9. Laubertová LauraYoung Angels U15 Košice33          9. Kubíková NicolMBK Ružomberok19
  10. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď32          10. Mačičáková SaskiaYoung Angels U15 Košice19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď87          1. Dudonová NinaBK Lokomotíva Sereď37
  2. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica71          2. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice36
  3. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď69          3. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica36
  4. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď64          4. Ďuračková RebecaBK Lokomotíva Sereď31
  5. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď60          5. Jakubčeková HanaBK Lokomotíva Sereď31
  6. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď49          6. Chovaníková SimonaYoung Angels U15 Košice31
  7. Chovaníková SimonaYoung Angels U15 Košice46          7. Žemlová AlžbetaBK Lokomotíva Sereď27
  8. Dlugošová ViktóriaBAM Poprad45          8. Iliašová NikolaBK ŠKP 08 Banská Bystrica25
  9. Staníková EvaYoung Angels U15 Košice41          9. Dovalová JuliánaŠKBD Spišská Nová Ves25
  10. Iliašová NikolaBK ŠKP 08 Banská Bystrica41          10. Užovičová LianaBK Lokomotíva Sereď24

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rozenberg RóbertMBA Prievidza126          1. Šedivý MartinAbovia 96 Košice55
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina125          2. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď44
  3. Misal SamuelBKM Iskra Svit A104          3. Tončík MatejMŠK BK Žiar nad Hronom43
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV103
  5. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV98
  6. Foltín MarekBKM SPU Nitra96
  7. Monček AdamKB Slávia TU Košice95
  8. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice91
  9. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE88
  10. Riecka AlexandraDubček Bratislava88
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina178          1. Ištok Jakub JozefBK Lokomotíva Sereď68
  2. Foltín MarekBKM SPU Nitra157          2. Šedivý MartinAbovia 96 Košice59
  3. Monček AdamKB Slávia TU Košice145          3. Horák JurajBKM Iskra Svit A59
  4. Misal SamuelBKM Iskra Svit A140          4. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE55
  5. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE129
  6. Krebes EnricoKB Slávia TU Košice123
  7. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV117
  8. Hronský MatúšMBA Prievidza114
  9. Rozenberg RóbertMBA Prievidza112
  10. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV111