Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

ŽL Staršie žiačky

22.11.2018 | štvrtok
16:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok

24.11.2018 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYoung Angels U15 KošiceZŠ KomenskéhoPoprad
16:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia TrnavaŠH Stará TuráStará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok

25.11.2018 | nedeľa
10:00
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradCBK 2004 KošiceZŠ KomenskéhoPoprad
10:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva SereďŠH Stará TuráStará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice

8.12.2018 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels U15 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica

9.12.2018 | nedeľa
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráMBK Ružomberok

20.12.2018 | štvrtok
17:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica

22.12.2018 | sobota
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice

23.12.2018 | nedeľa
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice

12.1.2019 | sobota
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá

13.1.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokYoung Angels U15 KošiceŠH KoniareňRužomberok
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK Stará Turá

26.1.2019 | sobota
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď

27.1.2019 | nedeľa
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráYoung Angels U15 Košice

9.2.2019 | sobota
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBAM Poprad

10.2.2019 | nedeľa
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad