Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

DL Kadeti

30.3.2019 | sobota
14:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBSC YELLOW Bratislava8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
14:30
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Karlovka BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
16:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaStrojár MalackyŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
16:00
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBK AŠK Slávia TrnavaZŠ BruselskáKošice

31.3.2019 | nedeľa
9:00
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBK AŠK Slávia TrnavaSPŠ DopravnáKošice
10:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBSC BLUE Bratislava(MS)8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
10:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK Karlovka BratislavaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
10:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVStrojár MalackyŠH SNVSpišská Nová Ves
11:30
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Inter BratislavaNiké arénaPrievidza

13.4.2019 | sobota
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK Inter Bratislava
DL Kadeti
Strojár MalackyAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBK Slovenský Orol Levoča

14.4.2019 | nedeľa
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBKM SPU Nitra
DL Kadeti
Strojár MalackyŠŠK KAC Jednota Košice

4.5.2019 | sobota
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaStrojár Malacky
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBA Prievidza

5.5.2019 | nedeľa
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)