Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

DL Juniori

23.2.2019 | sobota
11:00
DL Juniori
MBK HandlováMBA PrievidzaŠHHandlová
13:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior LeviceŠH TU B.NěmcovejKošice
14:30
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Karlovka BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
16:00
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica

24.2.2019 | nedeľa
9:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
9:30
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Karlovka BratislavaGPH MasarykovaMichalovce
10:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská BystricaŠH TU B.NěmcovejKošice

27.2.2019 | streda
17:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves

9.3.2019 | sobota
15:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská BystricaŠHLevice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MBK HandlováBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBA Prievidza1 BK Michalovce
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra

10.3.2019 | nedeľa
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK Handlová1 BK Michalovce

23.3.2019 | sobota
DL Juniori
BKM Iskra Svit1 BK Michalovce
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK Handlová
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica

24.3.2019 | nedeľa
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Handlová
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica

6.4.2019 | sobota
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Handlová
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV

7.4.2019 | nedeľa
DL Juniori
BKM SPU Nitra1 BK Michalovce
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit

27.4.2019 | sobota
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Handlová
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava

28.4.2019 | nedeľa
DL Juniori
1 BK MichalovceMBA Prievidza
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Handlová

11.5.2019 | sobota
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK HandlováBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava

12.5.2019 | nedeľa
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU Nitra

31.5.2019 | piatok
9:00
DL Juniori
BKM Iskra SvitBKM SPU NitraIskra Aréna (ŠH)Svit
10:00
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit
12:00
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
16:00
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM SPU NitraGPH MasarykovaMichalovce