Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

10.12.2018 | pondelok
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels arénaKošice

11.12.2018 | utorok
17:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
17:30
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia TrnavaZŠ SNP 3Ivanka pri Dunaji

12.12.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:30
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC YELLOW BratislavaZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra

14.12.2018 | piatok
17:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
17:00
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceMBK Victoria ŽilinaSPŠ DopravnáKošice

15.12.2018 | sobota
9:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Slovenský Orol LevočaŠH SNVSpišská Nová Ves
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBO Spartak Myjava (J)ŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
11:00
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia TrnavaSF STU, Nám. Slobody 17Bratislava
13:30
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaŠŠK KAC Jednota Košice8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
14:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad HronomIskra Aréna (ŠH)Svit
14:30
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK Karlovka BratislavaZŠ ŠtúrovaMalacky
15:00
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceMBK Victoria ŽilinaGPH MasarykovaMichalovce
15:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia TrnavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
15:00
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6Bratislava
15:30
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
15:30
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBAM PopradŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:00
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF NitraZŠ SNP 3Ivanka pri Dunaji
17:00
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia TrnavaŠHBánovce n. Bebravou
17:00
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Stará TuráStará Turá
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradŠBK ŠamorínAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVHANT aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj ŽilinaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaAcademic ŽU ŽilinaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
18:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad HronomŠH SPUNitra
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH SabinovSabinov
18:30
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH Loko, ČermeľskáKošice
19:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
20:00
1.Liga muži
KB Slávia TU KošicePU Prešov ISKRA Svit BAngels arénaKošice

16.12.2018 | nedeľa
9:30
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM PopradŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaAbovia 96 Košice8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
10:00
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠŠK KAC Jednota KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
10:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva SereďŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
10:00
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ZŠ ZvolenŠH Stará TuráStará Turá
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK ZŠ ZvolenŠHMyjava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)ZŠ BudatínŽilina
11:00
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraSF STU, Nám. Slobody 17Bratislava
12:30
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH Loko, ČermeľskáKošice
15:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠKP BBC Banská BystricaŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
17:30
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart BratislavaŠH DomkárskaBratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBA Prievidza

19.12.2018 | streda
14:30
DL Juniori
MBK HandlováBKM SPU NitraŠHHandlová
16:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová VesŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
17:00
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaHANT aréna PasienkyBratislava
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK Slovan BratislavaDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
TV
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
TV
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
TV
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
TV

20.12.2018 | štvrtok
15:30
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU NitraNiké arénaPrievidza
16:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. BystricaŠHLevice
17:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNV1 BK MichalovceŠH SNVSpišská Nová Ves

21.12.2018 | piatok
15:30
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
16:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria ŽilinaŠHLevice
17:00
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. BystricaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
20:00
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Karlovka BratislavaNiké arénaPrievidza

22.12.2018 | sobota
11:00
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBK Inter BratislavaŠHBánovce n. Bebravou
DL Juniori
BKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice

23.12.2018 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra Svit1 BK Michalovce
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice

29.12.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC Prievidza
TV
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí Patrioti
TV
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
TV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm Komárno
TV

5.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
TV
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Handlová
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Slovenský Orol Levoča
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava

6.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BAM PopradŽBK Rožňava

9.1.2019 | streda
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels arénaKošice
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC Prievidza

10.1.2019 | štvrtok
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBAM Poprad

12.1.2019 | sobota
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenDubček BratislavaZŠ nám. MládežeZvolen
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaVŠEMvs Karlovka Bratislava B
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BBK Dolný Kubín
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Handlová
DL Juniori
1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK MŠK Kežmarok1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Ružomberok

13.1.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokYoung Angels U15 KošiceŠH KoniareňRužomberok
12:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK ZŠ ZvolenZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
1 BK MichalovceŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Handlová
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit A1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokAbovia 96 Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica

16.1.2019 | streda
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica

19.1.2019 | sobota
10:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva SereďŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
Strojár MalackyBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava

20.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica

23.1.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti

26.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU Nitra1 BK Michalovce
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK HandlováŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava

27.1.2019 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava

1.2.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza

2.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBA Prievidza

3.2.2019 | nedeľa
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky

6.2.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV

9.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Handlová
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Handlová
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

10.2.2019 | nedeľa
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
1 BK MichalovceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

2.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí Patrioti

6.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj Žilina

9.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV

16.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno

20.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj Žilina

23.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí Patrioti

27.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV

30.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza

31.5.2019 | piatok
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slovenský Orol LevočaŽU T-18 Veľký DielŽilina
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TurኊK Žilina - Budatín (J)ŠH Stará TuráStará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)MBK Stará TuráZŠ BudatínŽilina