Kontrola štatistík ročník 2019-2020

Kontrola chýbajúcich štatistík - ročník 2019-2020

Extraliga muži - SBL
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
14 kolo30.Nov.2019Základná skupina68BKM Lučenec - BK Slávia Žilina98 : 81BK Slávia ŽilinaSpracováva sa
15 kolo4.Dec.2019Základná skupina73BK 04 AC LB SNV - BKM Lučenec85 : 84BK 04 AC LB SNVSpracováva sa
16 kolo8.Dec.2019Základná skupina76MBK Rieker COM-therm Komárno - MBK Baník Handlová75 : 94MBK Rieker COM-therm KomárnoSpracováva sa
16 kolo8.Dec.2019Základná skupina76MBK Rieker COM-therm Komárno - MBK Baník Handlová75 : 94MBK Baník HandlováSpracováva sa
16 kolo6.Dec.2019Základná skupina77Inter Bratislava - BK Slávia Žilina77 : 73Inter BratislavaSpracováva sa
16 kolo6.Dec.2019Základná skupina77Inter Bratislava - BK Slávia Žilina77 : 73BK Slávia ŽilinaSpracováva sa
16 kolo7.Dec.2019Základná skupina78BK 04 AC LB SNV - BC Prievidza68 : 84BK 04 AC LB SNVSpracováva sa
16 kolo7.Dec.2019Základná skupina78BK 04 AC LB SNV - BC Prievidza68 : 84BC PrievidzaSpracováva sa
16 kolo7.Dec.2019Základná skupina80PATRIOTI Levice - Iskra Svit80 : 75PATRIOTI LeviceSpracováva sa
16 kolo7.Dec.2019Základná skupina80PATRIOTI Levice - Iskra Svit80 : 75Iskra SvitSpracováva sa

Extraliga ženy
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
9 kolo30.Nov.2019Základná skupina26Dubček Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica59 : 60Dubček BratislavaSpracováva sa
9 kolo30.Nov.2019Základná skupina26Dubček Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica59 : 60BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
9 kolo1.Dec.2019Základná skupina27MBK Ružomberok - ŠBK Šamorín87 : 47MBK RužomberokSpracováva sa
9 kolo1.Dec.2019Základná skupina27MBK Ružomberok - ŠBK Šamorín87 : 47ŠBK ŠamorínSpracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina28Piešťanské Čajky - MBK Ružomberok63 : 71Piešťanské ČajkySpracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina28Piešťanské Čajky - MBK Ružomberok63 : 71MBK RužomberokSpracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina29BK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín52 : 78BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina29BK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín52 : 78ŠBK ŠamorínSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina30Dubček Bratislava - YOUNG ANGELS Košice55 : 80Dubček BratislavaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina30Dubček Bratislava - YOUNG ANGELS Košice55 : 80YOUNG ANGELS KošiceSpracováva sa

1.Liga muži
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
8 kolo7.Dec.2019Skupina západ22MŠK Iskra Petržalka - IMC Slovakia P. Bystrica92 : 79MŠK Iskra PetržalkaChýba štatistika
8 kolo7.Dec.2019Skupina západ22MŠK Iskra Petržalka - IMC Slovakia P. Bystrica92 : 79IMC Slovakia P. BystricaChýba štatistika
8 kolo8.Dec.2019Skupina západ23ŠBK Junior-Patrioti Levice - MŠK BK Žiar nad Hronom63 : 68ŠBK Junior-Patrioti LeviceChýba štatistika
8 kolo8.Dec.2019Skupina západ23ŠBK Junior-Patrioti Levice - MŠK BK Žiar nad Hronom63 : 68MŠK BK Žiar nad HronomChýba štatistika
8 kolo8.Dec.2019Skupina západ24BKM SPU Nitra - BK ŠKP Štart Bratislava71 : 94BKM SPU NitraSpracováva sa
8 kolo8.Dec.2019Skupina západ24BKM SPU Nitra - BK ŠKP Štart Bratislava71 : 94BK ŠKP Štart BratislavaSpracováva sa
11 kolo8.Dec.2019Skupina východ41ŠKP BBC Banská Bystrica - PU Prešov Iskra Svit B107 : 60ŠKP BBC Banská BystricaSpracováva sa
11 kolo8.Dec.2019Skupina východ41ŠKP BBC Banská Bystrica - PU Prešov Iskra Svit B107 : 60PU Prešov Iskra Svit BSpracováva sa
11 kolo8.Dec.2019Skupina východ43Academic ŽU Žilina - BK Dolný Kubín82 : 70Academic ŽU ŽilinaSpracováva sa
11 kolo8.Dec.2019Skupina východ43Academic ŽU Žilina - BK Dolný Kubín82 : 70BK Dolný KubínSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ44BK Slovenský Orol Levoča - BK Slávia Žilina B77 : 102BK Slovenský Orol LevočaChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ44BK Slovenský Orol Levoča - BK Slávia Žilina B77 : 102BK Slávia Žilina BChýba štatistika

1 Liga ženy, Juniorky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina53BAM Poprad - BKM Žilina-Budatín78 : 62BAM PopradSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina53BAM Poprad - BKM Žilina-Budatín78 : 62BKM Žilina-BudatínChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina54MBK Stará Turá - BK EILAT PU Prešov104 : 44MBK Stará TuráChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina54MBK Stará Turá - BK EILAT PU Prešov104 : 44BK EILAT PU PrešovChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina55BK AŠK Slávia Trnava (J) - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)53 : 86BK AŠK Slávia Trnava (J)Spracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina55BK AŠK Slávia Trnava (J) - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)53 : 86YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Spracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina56BK Slovan Bratislava - TYDAM UPJŠ Košice66 : 37BK Slovan BratislavaSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina56BK Slovan Bratislava - TYDAM UPJŠ Košice66 : 37TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
9 kolo8.Dec.2019Základná skupina57BK Slovan Bratislava (J) - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)69 : 74BK Slovan Bratislava (J)Chýba štatistika
9 kolo8.Dec.2019Základná skupina57BK Slovan Bratislava (J) - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)69 : 74ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Spracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina59ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - CBK Munibuseuropa Košice51 : 72ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)Spracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Základná skupina59ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - CBK Munibuseuropa Košice51 : 72CBK Munibuseuropa KošiceSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina60MBK Stará Turá - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)82 : 76MBK Stará TuráChýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina60MBK Stará Turá - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)82 : 76YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Spracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina61BK AŠK Slávia Trnava (J) - BK EILAT PU Prešov54 : 61BK AŠK Slávia Trnava (J)Spracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina61BK AŠK Slávia Trnava (J) - BK EILAT PU Prešov54 : 61BK EILAT PU PrešovChýba štatistika
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina62BK Slovan Bratislava - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)84 : 42BK Slovan BratislavaSpracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina62BK Slovan Bratislava - ŠKBD Spišská Nová Ves (J)84 : 42ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Spracováva sa
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina63BK Slovan Bratislava (J) - TYDAM UPJŠ Košice61 : 69BK Slovan Bratislava (J)Chýba štatistika
10 kolo7.Dec.2019Základná skupina63BK Slovan Bratislava (J) - TYDAM UPJŠ Košice61 : 69TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina64BK ŠK UMB Banská Bystrica - CBK Munibuseuropa Košice75 : 74BK ŠK UMB Banská BystricaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Základná skupina64BK ŠK UMB Banská Bystrica - CBK Munibuseuropa Košice75 : 74CBK Munibuseuropa KošiceSpracováva sa

DL Juniori
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
12 kolo27.Nov.2019Základná skupina67Inter Bratislava - BSC Bratislava87 : 35BSC BratislavaChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina73ŠBK Junior Levice - Inter Bratislava62 : 80ŠBK Junior LeviceChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina73ŠBK Junior Levice - Inter Bratislava62 : 80Inter BratislavaSpracováva sa
13 kolo5.Dec.2019Základná skupina74BKM SPU Nitra - BSC Bratislava90 : 55BKM SPU NitraSpracováva sa
13 kolo5.Dec.2019Základná skupina74BKM SPU Nitra - BSC Bratislava90 : 55BSC BratislavaChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina76BK 04 AC LB SNV - BK MŠK Kežmarok121 : 34BK 04 AC LB SNVChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina76BK 04 AC LB SNV - BK MŠK Kežmarok121 : 34BK MŠK KežmarokChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina77MBK Victoria Žilina - MBA Prievidza91 : 73MBK Victoria ŽilinaChýba štatistika
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina77MBK Victoria Žilina - MBA Prievidza91 : 73MBA PrievidzaSpracováva sa
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina78IMC Slovakia P.Bystrica - MŠK BK Žiar nad Hronom78 : 70IMC Slovakia P.BystricaSpracováva sa
13 kolo7.Dec.2019Základná skupina78IMC Slovakia P.Bystrica - MŠK BK Žiar nad Hronom78 : 70MŠK BK Žiar nad HronomSpracováva sa
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina79BKM SPU Nitra - Inter Bratislava73 : 62BKM SPU NitraSpracováva sa
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina79BKM SPU Nitra - Inter Bratislava73 : 62Inter BratislavaChýba štatistika
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina80ŠBK Junior Levice - BSC Bratislava99 : 58ŠBK Junior LeviceChýba štatistika
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina80ŠBK Junior Levice - BSC Bratislava99 : 58BSC BratislavaChýba štatistika
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina83IMC Slovakia P.Bystrica - MBA Prievidza73 : 78IMC Slovakia P.BystricaSpracováva sa
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina83IMC Slovakia P.Bystrica - MBA Prievidza73 : 78MBA PrievidzaSpracováva sa
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina84MBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom73 : 65MBK Victoria ŽilinaChýba štatistika
14 kolo8.Dec.2019Základná skupina84MBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom73 : 65MŠK BK Žiar nad HronomSpracováva sa

DL Kadeti
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
2 kolo13.Nov.2019Skupina východ6Diawin Košice - ABOVIA 96 Košice107 : 58Diawin KošiceChýba štatistika
12 kolo9.Dec.2019Skupina západ54ŠBK Handlová - MBK AŠK Slávia Trnava35 : 131ŠBK HandlováChýba štatistika
12 kolo9.Dec.2019Skupina západ54ŠBK Handlová - MBK AŠK Slávia Trnava35 : 131MBK AŠK Slávia TrnavaChýba štatistika

DL Kadetky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
12 kolo1.Dec.2019Skupina východ48BKM Bardejov - CBK Minibuseuropa Košice33 : 60CBK Minibuseuropa KošiceSpracováva sa

ŽL Starší žiaci
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
9 kolo26.Nov.2019Skupina západ37BSC Bratislava - Inter Bratislava53 : 86Inter BratislavaSpracováva sa
9 kolo23.Nov.2019Skupina východ37RIM Basket Košice - TYDAM UPJŠ Košice87 : 35RIM Basket KošiceChýba štatistika
9 kolo23.Nov.2019Skupina východ39Diawin Košice - ŠKP BBC Banská Bystrica95 : 39Diawin KošiceChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ46ŠBK Junior Levice - BK Junior Komárno80 : 71ŠBK Junior LeviceSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ46ŠBK Junior Levice - BK Junior Komárno80 : 71BK Junior KomárnoSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ47TJ Družba Piešťany (MS) - MBK Karlovka Bratislava31 : 61TJ Družba Piešťany (MS)Chýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ47TJ Družba Piešťany (MS) - MBK Karlovka Bratislava31 : 61MBK Karlovka BratislavaChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ48BK Lokomotíva Sereď - Basketbalový klub Pezinok147 : 28BK Lokomotíva SereďSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ48BK Lokomotíva Sereď - Basketbalový klub Pezinok147 : 28Basketbalový klub PezinokChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ49ŠBK Handlová - BSC Bratislava96 : 71ŠBK HandlováChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina západ49ŠBK Handlová - BSC Bratislava96 : 71BSC BratislavaChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ46MBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P.Bystrica61 : 57MBK Victoria ŽilinaChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ46MBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P.Bystrica61 : 57IMC Slovakia P.BystricaChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ48BK 04 AC LB SNV - ŠKP BBC Banská Bystrica45 : 68BK 04 AC LB SNVChýba štatistika
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ48BK 04 AC LB SNV - ŠKP BBC Banská Bystrica45 : 68ŠKP BBC Banská BystricaSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ49Diawin Košice - RIM Basket Košice109 : 41Diawin KošiceSpracováva sa
11 kolo7.Dec.2019Skupina východ49Diawin Košice - RIM Basket Košice109 : 41RIM Basket KošiceSpracováva sa
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ51BK Lokomotíva Sereď - MBK Karlovka Bratislava86 : 39BK Lokomotíva SereďSpracováva sa
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ51BK Lokomotíva Sereď - MBK Karlovka Bratislava86 : 39MBK Karlovka BratislavaChýba štatistika
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ52TJ Družba Piešťany (MS) - Basketbalový klub Pezinok43 : 65TJ Družba Piešťany (MS)Chýba štatistika
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ52TJ Družba Piešťany (MS) - Basketbalový klub Pezinok43 : 65Basketbalový klub PezinokChýba štatistika
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ54ŠBK Handlová - Inter Bratislava98 : 97ŠBK HandlováChýba štatistika
12 kolo8.Dec.2019Skupina západ54ŠBK Handlová - Inter Bratislava98 : 97Inter BratislavaChýba štatistika
12 kolo8.Dec.2019Skupina východ52BKM Iskra Svit - ŠKP BBC Banská Bystrica87 : 45BKM Iskra SvitSpracováva sa
12 kolo8.Dec.2019Skupina východ52BKM Iskra Svit - ŠKP BBC Banská Bystrica87 : 45ŠKP BBC Banská BystricaSpracováva sa

ŽL Staršie žiačky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ33BK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŠBK Handlová (MS)67 : 24BK Klokani Ivanka pri DunajiSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ33BK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŠBK Handlová (MS)67 : 24ŠBK Handlová (MS)Chýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ34BK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica76 : 38BK Slovan BratislavaSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ34BK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica76 : 38BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ35Piešťanské Čajočky - MBK Stará Turá50 : 43Piešťanské ČajočkyChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Skupina západ35Piešťanské Čajočky - MBK Stará Turá50 : 43MBK Stará TuráChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ33BAM Poprad - ŽBK Rožňava (MS)75 : 44BAM PopradChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ33BAM Poprad - ŽBK Rožňava (MS)75 : 44ŽBK Rožňava (MS)Spracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ34ŠKBD Spišská Nová Ves - CBK Minibuseuropa Košice35 : 101ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ34ŠKBD Spišská Nová Ves - CBK Minibuseuropa Košice35 : 101CBK Minibuseuropa KošiceSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ35Young Angels U15 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa92 : 24Young Angels U15 KošiceSpracováva sa
9 kolo7.Dec.2019Skupina východ35Young Angels U15 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa92 : 24ŠŠK Basket Stará ĽubovňaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ37BK Slovan Bratislava - ŠBK Handlová (MS)53 : 21BK Slovan BratislavaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ37BK Slovan Bratislava - ŠBK Handlová (MS)53 : 21ŠBK Handlová (MS)Chýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ38BK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK ŠKP 08 Banská Bystrica54 : 38BK Klokani Ivanka pri DunajiSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ38BK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK ŠKP 08 Banská Bystrica54 : 38BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ39BK AŠK Slávia Trnava - MBK Stará Turá103 : 42BK AŠK Slávia TrnavaSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina západ39BK AŠK Slávia Trnava - MBK Stará Turá103 : 42MBK Stará TuráChýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ37ŠKBD Spišská Nová Ves - ŽBK Rožňava (MS)21 : 51ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ37ŠKBD Spišská Nová Ves - ŽBK Rožňava (MS)21 : 51ŽBK Rožňava (MS)Spracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ38BAM Poprad - CBK Minibuseuropa Košice53 : 83BAM PopradChýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ38BAM Poprad - CBK Minibuseuropa Košice53 : 83CBK Minibuseuropa KošiceSpracováva sa
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ39TYDAM UPJŠ Košice (MS) - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa105 : 40TYDAM UPJŠ Košice (MS)Chýba štatistika
10 kolo8.Dec.2019Skupina východ39TYDAM UPJŠ Košice (MS) - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa105 : 40ŠŠK Basket Stará ĽubovňaChýba štatistika
Počet všetkých chýbajúcich štatistík :54
Počet spracovávaných štatistík :72
Počet chýbajúcich štatistík do 10 dni :50
Počet chýbajúcich štatistík od 10 do 20 dní :3
Počet chýbajúcich štatistík viac ako 20 dní :1
Počet spracovaných štatistík :1052